Komentari na vest

Partizan Mozzart Bet radi na dovođenju Armonija Bruksa

B

BvB

pre oko 1 mesec

lagano imaju 4 igraca cije plate godisnje ispadnu 10 miliona. Na sve to vracaju Ledeja, a motaju se i oko Luvavua... Veselo!
C

Cgt

pre oko 1 mesec

Pa dobro sto kaze Ostoja za 1,5 godisnje i vredi te pare.
z

z060301

pre oko 1 mesec

Armoni Brooks je zavrsen transfer,potpisuje gotovo sigurno za Partizan...odlican potez

Sojka888

pre oko 1 mesec

jako pojacanje
m

menkopenko

pre oko 2 meseca

Dobar igrač bruksi... Nice dobro pojačanje

Jovica99

pre oko 2 meseca

Avramović u Zvezdu, Bruks ovde, ima sve da puca!
U

Upucen777

pre oko 2 meseca

Cekamo i bracu Avrama I Nanelija.

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 meseca

znaci država ponovo daje naše pare i šakom i kapom .dolazi i ledej to je vec dogovoreno
J

Jbt.

pre oko 2 meseca

...u šta su se pretvorili ovi komentari, kao da jedan te isti deb*l piše, "biće dobro pojačanje ako dođe"...mislio sam da ne može biti gore od onog navijačkog, dečačkog i ponekad baš bolesnog prepucavanja, ali ovo u poslednjih mesec i više dana je prekucalo igricu...

Ilijavl24

pre oko 2 meseca

Brutalan igrac, najbolji trojkas u Evropi
M

Markomili

pre oko 2 meseca

Bravo, dobro pojacanje!!!

Marko Ostojic

pre oko 2 meseca

I opet cemo da izvisimo za svakoga!
P

PsihoBrt

pre oko 2 meseca

Nadam se da se nije u pitanju novi Dzabalebari...
h

hellokcs2

pre oko 2 meseca

Svakako je dobar igrač, bilo gde da ide.

Jelena Lukic

pre oko 2 meseca

Videćemo kako će biti on je dobar igrač

Vukasin Nikolic

pre oko 2 meseca

solidan igrac ali nista specijalno nije za partizan
1

125

pre oko 1 mesec

A ti, kao veliki strucnjak, odmah si dao svoj sud o njegovoj vrednosti. Da nisi i ti (kao vuvic) "zavrsio" vosu trenersku skolu?
B

Borkic r

pre oko 2 meseca

Kad hoce igra, kad nece nece

Suzana Jedoksić

pre oko 2 meseca

Ako je ovo tačno,u tom slučaju znači da ćemo se otarasiti Washingtona i možda Browna. Ovaj čovek je ozbiljan šuter,ima najbolji procenat!!

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Ne znam šta da kažem ovaj bi na papiru stvarno bio idealan ali posle Parkera više ni u jednog igrača nisam siguran dok ne dođe i počne da igra
1

125

pre oko 1 mesec

Bravo za komentar. Tacno u centar.

sile sile

pre oko 2 meseca

Aj da vidimo i to, zna da izdominira s'vremena na vreme

S. Jovanovic

pre oko 2 meseca

Super igrac, u kom god da je klubu dobrinece svakako

Lalala

pre oko 2 meseca

Bruks je igrac koji moze da isporuci i 30 poena, tako da dobro pojacanje za bilo koji tim.

Brakica dimitrujevic

pre oko 2 meseca

Armoni ako dodje pa dal ce imati neko vise sanse da igra protiv Partizana to je odlican potez Partizana
D

DjolePartizan12

pre oko 2 meseca

Sve u svemu nije loš, može da "eksplodira" ponekad, a nisam siguran da je, trenutno, to potrebno Partizanu ili neki konstantan igrač.
j

jutka

pre oko 2 meseca

A nisi ga ni gledao... 🤣
D

DjolePartizan12

pre oko 1 mesec

Nauči me, molim te, ko je Armoni Bruks. 🙂
p

pikolo24

pre oko 2 meseca

Odlican igrac, doprinece svakako

Dajana09

pre oko 2 meseca

Armani ako dodje to će im bit veliki +
b

bojebos

pre oko 2 meseca

Karlik + Tajrik je bio idealan tandem. Uvek sam smatrao da je nabolja kombinacija nizak i visok igrac. Takav igrac treba Partizanu, trenutni visoki igraci nisu na nivou.
Z

Zera666

pre oko 2 meseca

Bas dobar igrac,nadam se da ce da potpise

KOLUBARAC1919

pre oko 2 meseca

Dobar igrač ako dođe
D

Drhaus86

pre oko 2 meseca

strasno pojacanje,bravo za upravu bravo za ostoju
N

Nebojsa Tasic

pre oko 2 meseca

Nije neki igrac prosek

Dejan Nikolic

pre oko 2 meseca

Po meni igrac za evrokup

S9-S9

pre oko 2 meseca

Uzaludno dovoditi fantasticne pojedince sve dok tim ne "stima" kako treba .Jedan igrac manje vise ne moze tu da promeni mnogo.

Nikola

pre oko 2 meseca

Nije tako lose pojacanje
I

Ilijajakim02

pre oko 2 meseca

Najjači duo bi bio Karlik i Armoni

Perica Aksentijevic

pre oko 2 meseca

Grdne pare dadose i Zvezda i Partizan i opet nista ne urade.
D

Darkovazena88

pre oko 2 meseca

To bi bilo vrh pojacanje
P

Pera Trta

pre oko 2 meseca

Nije lose: Smajli, Ledej, Bruks, onaj Crnogorac, Lovernj... Bice zanimljivo od jeseni 😁
G

Ggjjk

pre oko 2 meseca

Da se nadovezem,prica se i da je i Aleksa potpisao!!!
O

Oumuamua

pre oko 2 meseca

Osvojili ste EL za 26/27g, zna li se nešto?😊
D

Daki1984

pre oko 2 meseca

To bi bilo odlicno pojacanje

stevica jovanovic

pre oko 2 meseca

odlican igrac trebalo bi ga dovesti u partizan

90Jelena

pre oko 2 meseca

dobar igrac vredi ga pokusati dovesti

Goran Jovic

pre oko 2 meseca

Super bi bilo da dođe
J

Jojojo21

pre oko 2 meseca

Odličan igrač ali....

nedeljko Petrovic

pre oko 2 meseca

super je to znati stvarno

ShoMi_1994

pre oko 2 meseca

To bi bilo odlicno pojacanje

nedeljko Petrovic

pre oko 2 meseca

dobar je partizan nema sta

Kristina Rajkovic

pre oko 2 meseca

Dzabe slabi su nema nista od njih

PFC PFC

pre oko 2 meseca

Strucnjaci svi znate da kom a ne znate sta igra.. Bruks nije bek nego krilo, naravno da moze da odigra i beka.. Partizan sve radi da vrati Bogdanovica i, ako ne zavisi mnogo od nas ali ima sanse.. Partizan nece da gomila igrace na pozicijama istog kvaliteta, cilj je da se napravi petorka koja ledi krv u zilama Karlik Dzons, Bogdanovic, Bruks, Ledej i prva 5, ostali ce da budu za rotaciju koji nece da naruse atmosveru zasto ne igraju vise np. kao Bogdan ako da Bog da dodje ili Karlik..
Ф

Фикус

pre oko 2 meseca

Слажем се са твојом констатацијом, коментаришу а не знају!
G

Ghost5

pre oko 2 meseca

Uuuuu strucnjak, vidim da si sam sebi dao plus. Armoni Bruks je klasican SG, ili klasicna dvojka, izrazita. Nikad, ni u jednoj situaciji ne igra krilo, da si bar rekao da je PG, iako i to vrlo rétko igra, pa ajde, ali ovako samo pokazujes da ne poznajes osnovne pozicije u kosarci. Ne zbunjuj ljude koje mozda ne znaju dovoljno kosarku. Dakle, Armoni Bruks je klasicna dvojka. Inace, vrhunski suter, mozda i najbolji skok sut sa trojke u evropskoj kosarci.
Y

Yu yu

pre oko 2 meseca

Vidi ga ovaj fikus se slaze sa ovim gore sto kaze da je bruks krilo ahahahhaa. Vas dvojicu treba pronaci i zabraniti vam ulazak u halu
E

E moj ti

pre oko 2 meseca

Armani Bruks krilo? Slican igrac npr Kalinicu, igra ledjima, gradi, skace? E moj strucnjak
@

@ssss

pre oko 2 meseca

Vidim da te napadaju što si napisao da je Bruks trojka.Po meni je dvojka.Može da odigra i trojku.Međutim suština tvog komentara nije da li je Bruks dvojka ili trojka.Suština tvog komentara je da Partizan izgleda ozbiljno radi na sklapanju rostera.Ako bude sve kako si napisao to će biti jedan od najboljih rostera u Evroligi.

Kristina Janjic

pre oko 2 meseca

Ledej.Pregovori su u završnoj fazi,tako da se i on očekuje da potpiše u naredna nekolika dana!

Izbistanin

pre oko 2 meseca

Nadam se da ce uklopiti pojacanja.
N

Nikola2

pre oko 2 meseca

Opet ce i Zvezda i Partizan da ulupaju silne pare u nista!
R

Realni navijač

pre oko 2 meseca

Ako je ovo tačno,u tom slučaju znači da ćemo se otarasiti Washingtona i možda Browna. Ovaj čovek je ozbiljan šuter,ima najbolji procenat za 3 u ligi.Svakako ne može biti štetočina kao što je Washington. Samo još jedan ozbiljan centar.
p

podesen

pre oko 2 meseca

4,4 miliona dolara za 2 godine,1,8 miliona evra godišnje,onako nije jeftin.
a

andja v

pre oko 2 meseca

dobar je e sad kako ce se uklopiti u tim vidicemo

dinom555

pre oko 2 meseca

Dal' su normalni da upare njega Wasingtona,dva divljaka.
A

Aqa

pre oko 2 meseca

Ovaj nije divljak, vašington jeste, i ko kaze da ce ih upariti ovaj leti.

Slavko61

pre oko 2 meseca

Dobar igrač, biće lepo pojačanje
P

Prckovicius

pre oko 2 meseca

Pa ove brojke ima i vasington i braun.koji ce nam moj.
p

poručnik

pre oko 2 meseca

Bruks je završen ima 2-3 dana,sledeći je Zek Ledej.Pregovori su u završnoj fazi,tako da se i on očekuje da potpiše u naredna nekolika dana!
O

Ok

pre oko 2 meseca

Jesu l te informisali o Lebronu i on bi iz ljubavi. Ja zaboravio da si inzimus Ostoje.
š

šta pričate bre?

pre oko 2 meseca

Odželej je igrao Evroligu i to prvo u Virtusu, pa u Valensiji, to što su ga Španci zadržali i u Evrokup sezoni ne poništava to da je dokazan igrač na EL nivou i da je došao iz jednog od najjačih timova najjače nacionalne lige u Evropi. Pre toga je imao sedam sezona u NBA i 284 odigrane utakmice tamo. A ovde ga predstaviše neki kao poluamatera.

Stefanbiki95

pre oko 2 meseca

Ma gde ce u partizan neka dodje u zvezdu da igra fajnfor treba jedan dobar bek
@

@Stefanbiki95

pre oko 2 meseca

I to da igra još u novembru pre svih ostalih 😆😆😆
N

Nele0209

pre oko 2 meseca

Odličan momak, treba ga dovesti.
Đ

Đoša

pre oko 2 meseca

Ako dođe Ostoji spomenik da podignete a ne da ga pljujete.

Marija Antic Stankovic

pre oko 2 meseca

Dobar bek pojacao bi partizan
E

Eseks

pre oko 2 meseca

Malo je vise krilo nego bek a ti si malo vise AL neko covek
n

neconi1122

pre oko 2 meseca

Pa boga mi ozbiljan je bruks ne bi bilo lose

M Nalog

pre oko 2 meseca

ma nema nista od partizana,samo stranci

Vlada81pfc

pre oko 2 meseca

Lepo bi bilo kad bi ga stvarno doveli

Ikebana

pre oko 2 meseca

Bio bi ogromno pojacanje Bruks za Partizan

Milijana Ilic

pre oko 2 meseca

Jel to Partizan pljacka Milano
a

aleks04

pre oko 2 meseca

To bi bilo sjajno. Odlicno za ekipu.

Marko Zigerige

pre oko 2 meseca

Ako kalates ostane, čovek će imati 6 asistencija najlaganije kad se upari sa brooksa 💪
Ф

Фикус

pre oko 2 meseca

Реално један од најчистијих шутера тренутно у Европи. Тип играча као што је Браун, тако да вероватно он одлази док ће Олмен бити замена за Вашингтона. Милтон ће вероватно остати јер је тешко наћи екипу која ће му исплатити плату коју има.
p

podeden

pre oko 2 meseca

Milton odlazi,Olman je zamena za njega a ne Brauna.Bruks je zamena za Wosa ili Brauna.
4

4321

pre oko 2 meseca

Retko dobar šuter kome treba dati max slobodu ako dođe.

Dacha90

pre oko 2 meseca

svaka čast ovima

JEJICA

pre oko 2 meseca

To bi bilo sjajno,svako unapredjenje je sjajno
I

Ivi

pre oko 2 meseca

Boli medu naslov ako bude istina idu lekici za smirenje jer samo je Partizan kosarka tacka

JOVICASA

pre oko 2 meseca

Au pa to bi bilo idealno

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Nadam se dobroj saradnji
Џ

Џаипур

pre oko 2 meseca

Врхунски шутер, уз њега да доведемо и Ледеја, па као оне године из Милана директ тада Ледеј и Пантер, сада Ледеј и Брукс

Meda74

pre oko 2 meseca

Samo dobar naslov!
v

vukasin2015ks

pre oko 2 meseca

Bio bi dobro pojacanje
O

Old Jack

pre oko 2 meseca

Dovesti njega i Ledeja u paketu
A

Alooo

pre oko 2 meseca

Zašto mi se ne pusta komentar???
X

Xyz

pre oko 2 meseca

Jedan od najboljih igraca Milana kome istice ugovor prelazi u Partizan. Vrv je zbog Beograda, a ne plate.
r

rea

pre oko 2 meseca

Isto kao što je Odželej POD UGOVOROM prešao u Zvezdu zbog Beograda, iako je živeo u najlepšem gradu Evrope i imao platu jaču od miliona evra.
C

Ccccxcc

pre oko 2 meseca

Uporedjujes Odzeleja koji je igrao Evropu sa Evroligaskim igračem pogotovo što je Odzelej bio rezerva ?? Majstori ste spina
A

Amannn

pre oko 2 meseca

Odzelej je igrao Evrokup. Nesreco
R

Rebel

pre oko 2 meseca

Odzelej je igrao EL sezonu pre toga. Placen je Valensijo 1,5 mil i jos toliko za platu po godini. Sve to za igraca rotacije
.

..

pre oko 2 meseca

Zašto stalno imate potrebu da se svađate? Crvena zvezda i Partizan su poslednjih godina doveli 5 kamiona stranaca, a Crvena zvezda i ranije dok je Partizan bio u finansijskom kolapsu. Ne znam šta se bunite i svađate kada i jedna i druga ekipa imaju po 10 stranaca, ne zaostaju sa parama ni jedni ni drugi, ogromne budžete imaju za naše uslove.
B

Bljak

pre oko 2 meseca

Zbog opozicije :)
P

Prckovicius

pre oko 2 meseca

Sta ti je ovo "vrv"?
R

Riki97

pre oko 2 meseca

Dobro bi bilo kad bi dosao,partizanu treba dobar suter.

Steksus123

pre oko 2 meseca

Idemo, jos Bogdan 💪🖤🤍
S

Spasovski92

pre oko 2 meseca

Sjajna stvar za Partizan ,malo nam je stranaca??

mlade016@gmail.com

pre oko 2 meseca

Brutalan igrač, bas bih voleo da dodjem.

Veca1971☆

pre oko 2 meseca

pa dodji............
P

Proveren infoo

pre oko 2 meseca

Ovo je sigurno tim Partizana sledece sezone i ceka se jos zamena za bongu i prvi centar . Carlik, Calathes, Brooks, Kobi simons, Kajl Olmen, Milton, Vanja, Lakic, Mijailovic, Bosnjakovic, Nakic, Zek ledey, Smailagic, Tanaskovic, Žofri, Bruno fernando. Tim sigurno napustaju. Jabari Parker, Washington, Brown, Osetkovski, Pokusevski, Bonga, Jekiri
F

FALE DVE TROJKE

pre oko 2 meseca

Tesko da ce doci i Bruks i Simons i Olmen, a i jos da ce Milton ostati...
B

Buki12

pre oko 2 meseca

dobar igrac ako us[e partizan da ga dovuce u svoje redove bit ce neumpljivo jaci

Dajana09

pre oko 2 meseca

Pa ako njemu ističe ugovor sta onda kuda

wizard 1987

pre oko 2 meseca

au ovaj je ubica .....
J

Junker

pre oko 2 meseca

Je l i on za ispod 1.5 miliona? 😂
B

Babajaro

pre oko 2 meseca

Ja bih razumeo navijace Borca ili Mege da postavljaju ovo pitanje ali vas nikako. Cak ni da se sprdate na tu temu.
C

Coa Yea

pre oko 2 meseca

Zar si toliko malouman da se sprdaš sa stvarima koje rade oba tima IDENTIČNO!? Pitam se zaista koji je koeficijent inteligencije u pitanju,ne veći od broja cipela vrv.
I

Ivi

pre oko 2 meseca

Jer Partizan je kosarka
c

cgggg

pre oko 2 meseca

Ljudi đe Paspalj?
C

Coa Yea

pre oko 2 meseca

Palje nema u progovorima oko novih igrača,kao što nema ostoje na utakmicama Partizana.
K

Kup

pre oko 2 meseca

On je zavrsen, sledeći je Ledej... Pravi se pristojna ekipa...
V

Vaaanjaaa

pre oko 2 meseca

Vec je sve gotovo. Tipsara preneo prvi

Dajana09

pre oko 2 meseca

Qko ti se wvidja ona tu i ostani

Marko Pavlovic

pre oko 2 meseca

Ostaje u Evropi, pravac Srbija