Komentari na vest

Partizan Mozzart Bet se čupao iz debelog minusa, ali se ubedljivo dočepao ABA finala

R

Rade gost

pre oko 1 godinu

Mekii booom
m

mile22

pre oko 1 godinu

Oboren rekord ABA lige u broju sutnutih penala. Istorijska druga cervrtina. Cestitamo.
a

aba

pre oko 1 godinu

hvala brt
S

Sima Arauho

pre oko 1 godinu

Predvidjam poziv za saslušanje za Karlika i Bongu na dan prve utakmice finala.
1

12345m12345

pre oko 1 godinu

to je odavno trebalo da se desi ali izgleda da su neki nedodirljivi za zakone srbije...
S

Sima Arauho

pre oko 1 godinu

A da kažu da ne znaju gde je sud (tužilaštvo) zbog renoviranja kao neki drugi sportski delatnici?!
S

StoljpiUVUGLA

pre oko 1 godinu

Cim mladji terzici onda i Karlik.
k

kost

pre oko 1 godinu

Ćaci.. Gledace se finale🫡🤣🖤

Princip

pre oko 1 godinu

Na koliko ste potpisali javora. Ja mislim da nema gore lige i gorih sudija od aba u svetu i okolini. Polako dolazi kraj slovenačko hrvatsko crnogorske lige…komunisti svih zemalja.. dno
P

Perun91

pre oko 1 godinu

Ne mozete da se izivljavate kao u fudbalu pa odmah ne valja.
1

12345m12345

pre oko 1 godinu

sudije pokidale kako su odigrale ovu utakmicu, svaka cast..
S

Sima Arauho

pre oko 1 godinu

70 % smanjenje kapaciteta u Morači?!Trebali ste 99 %!
A

AVAXED

pre oko 1 godinu

Kada vidite centra partizana tajrika dzonsa, na koje voce prvo pomislite?
R

Rade gad

pre oko 1 godinu

Jesces tu istu bananu monkey uz tv. Pozdravio Vas Mekinli. Booom
R

Retro

pre oko 1 godinu

Gde zoc dal mu je sad ok sudjenje itd ? A ,pobedili, onda je sve ok. Pricajmo o taktici
ž

žocc

pre oko 1 godinu

e brt,šta treba?
A

Aqa

pre oko 1 godinu

Čeka se budućnost
S

Sa strane

pre oko 1 godinu

A ona vise crna nego bela
C

Crno beli svet

pre oko 1 godinu

Najvrednije od svega je,što smo pobedili...Da smo naleteli na ekipu,sa malo više pameti,100% bi izgubili...Malo me je sramota,da nam je potrebna pomoć,ljudi koji duvaju,ali dobro...U finalu,mora drastično bolja igra u odbrani,ako želimo trofej....I šta posle,neka nam je Bog u pomoći...
K

Koja1970

pre oko 1 godinu

Trofej čega? Pobednik i poraženi imaju isti značaj!!! Tužno
p

plavacc

pre oko 1 godinu

obožavam kad se pretvaraju da su navijači partizana i prosipaju ovako komentarima
z

zabar

pre oko 1 godinu

Ljudi moji mi smo toliko napaddacki jaka ekipa,kapa dole. Ali odbrana mora da se popravi za finale. Cak se vise bojim Buducnosti sa ovakvom odbranom nego Zvezde. Vasingtona sam branio cele sezone,pricao da takvog skorera nemozemo naci,osim da dovedemo Nana sto je nemoguce. Da Ife nije upao u kanal posle povrede,i u taj kanal uvukao sve,najvise Vasingtona mozda bi sada pricali da smo igrali bar plej off EL. Sada se spremiti za finale.
n

nema dalje

pre oko 1 godinu

Sudio Javorce ? Nema potrebe vise pisati..Gde je i sta radi grobarska legenda Bolt ?
Љ

Љубиша

pre oko 1 godinu

Напад одличан,одбрана ужасна.
Y

Yes sir

pre oko 1 godinu

Kakav rolerkoster, ljudi moji. U jednom momentu, posle 13 minuta igra imali su 46 poena, pa to x 4 i dobijete iznos od mogućih oko 140 poena. Zaista sam se uplašio i krenuo da se svađam u kući s TV-om. Partizan nije mogao odbtaniti ništa. Srećom u drugom pol se tim stabilizovao i na kraju je TV ostao čitav. Naše utakmice su zaista stresne preko svih granica, a da nije bilo onog šarlatanstva u drugoj utakmici svi smo mogli proći bez toga. Na kraju, čestitam svima na pobedi i nadam se da ćemo dobiti i Zvezdu u finalu. Dužan nam je Željko jer ga je Sferopulos baš mnogo zadužio.
Z

ZAR NE

pre oko 1 godinu

Puta 3, ne puta 4:-D
Y

Yes sir

pre oko 1 godinu

ZAR NE/ Ma u pravu si potpuno. Primetio sam grešku kada je komentar već otišao. Tačno je x 3,33. Ostala matematika se slaže i tako sam računao. Hvala na ispravci.
T

Trebinje

pre oko 1 godinu

Slavlje u zagrebu
D

D. P.

pre oko 1 godinu

VAS ZOVU LATINIMA, ZBOG DUBROVAČKOG KOMPLEKSA. TAKO DA....
U

Uff

pre oko 1 godinu

Slavlje u zagrebu
M

Mali srbin

pre oko 1 godinu

Da li vas je i danas postrojavao vlada mandić caci???
p

podeden

pre oko 1 godinu

Javor perfidno navlaci za Zeljka.
N

Nego sta

pre oko 1 godinu

Radila je sudijska služba za hrvatski klub
P

Prknoooo888

pre oko 1 godinu

Otkud hrvati partizani?
A

Anti

pre oko 1 godinu

"Ono što se osetilo u vazduhu se najzad dogodilo sredinom treće deonice. Partizan je najzad poveo - prvi put na utakmici. Posle pet minuta igre koš za koš gde je Partizan uvek izjednačavao, rola Dvejna Vašingtona je bila od velikog značaka. Trojkom i iznuđenim faulom u napadu je najzad upalio motore..." Kapiram da nema ograničenje ili gramatičke greške, ali brate u dvije rečenice tri puta riječ" najzad". Vazda mi je ovo bolo oči, pa ja kad sastavim komentar bih se potrudio naći sinonim a ne da piše članak na portal... E nzm VOLIM PARTIZAN
M

Mileta ilic

pre oko 1 godinu

Ako protiv budućnosti odigramo kao prvi i treći meč, ide to na tri nula u finalu.
M

Megaloman

pre oko 1 godinu

Mislim da ćemo tamo ipak protiv Zvezde. Javlja mi se da će Zvezda dobiti u Podgorici na neki volšeban način. Neće to biti nikakvo iznenađenje jer su oni mnogo skuplji tim s iskustvom iz EL. Dva njihova igrača vrede kao kompletan budžet Budućnosti.
R

Rodman93

pre oko 1 godinu

Ko kaže da igramo protiv Budućnosti ?
K

Kikinac

pre oko 1 godinu

Da, ali ako nam dođe Zvezda onda nažalost nemamo šanse..
V

Visente Del Boske

pre oko 1 godinu

Hahahaha,a ko ti je rekao da igrate protiv buducnosti?😂

Dejan Karanović

pre oko 1 godinu

Bravo momci! Odlican karakter da se vratimo iz takvog minusa i rutinski zavrsimo. Iskreno Vašingtona bih ostao od te grupe koja napušta Partizan sledece sezone. Opasan ulaz sa veoma dobrim sutem sa distance i pogotovo za tri sa veoma visokim lukom. Probudio se i treba ga ostaviti u rotaciji za sledecu sezonu.
@

@dejan

pre oko 1 godinu

Slozio bih se sa tobom da ima opasan ulaz, glavna ruka suprotna ruka, sve okej. Ali sut za 3 je vrlo upitan. Moje misljenje gledajuci ga, naravno.
m

mile k

pre oko 1 godinu

Kad ističe ugovor hordovu sa partizanom.
P

Pobeda je resenje

pre oko 1 godinu

Kosarka to je Partizan.
7

777

pre oko 1 godinu

hahahahahahahahhahahahahahaha
Š

Šampioni

pre oko 1 godinu

Tako se igra
G

Guh

pre oko 1 godinu

A U ŽELEZNIKU MUK
m

mandar

pre oko 1 godinu

Ubise vas kompleksi svuda nas vidite
p

plavacc

pre oko 1 godinu

mi u finalu kad vas ono tamo nema
N

Navijači železnika

pre oko 1 godinu

Opet sam se ponadao
r

rems567

pre oko 1 godinu

8 dvocifrenih igraca, to je lepo videti. NAPRED PARTIZAN