Komentari na vest
Pažnja, pažnja: Šarlot stavio Lamela Bola u izlog
M
Marko2333
pre 6 minuta
a sto bi ovo uradili uopste
b
bojana23
pre 17 minuta
nema sta slabo skrozz
m
mixica
pre oko 1 sat
Dobar i pouzdan igrac bice dobro pojacanje gde god da ode
N
Nemanja Lazić
pre oko 1 sat
Slabo šta će dobiti za njega
j
jokicvv.
pre oko 1 sat
Је л иде на кило или на комад?
Gatsby82
pre oko 2 sata
Taman su skockali ekipu, ako neko od mladih još napreduje, mogu i do plej-ofa lagano. E sad, da li su finansije, ili neki drugi razlog za trejd, ne znamo sigurno. Lamelo je dobar asistent, šut je popravio, ne vredi te pare koje su mu dali, ali nema baš mnogo takvih plejeva u ligi
Zvezdas1989
pre oko 2 sata
Ocajan potez,napokon imaju ozbiljnije igraca posle Kembe Vokera
m
milan62611
pre oko 3 sata
Sto bi ovo uradili
dejan.arsic.88@gmail.com
pre oko 3 sata
Је л иде на кило или на комад?
Realan lik
pre oko 3 sata
Nejasno sto bi ovo radili...
m
majster
pre oko 3 sata
Mozda i nije losa ideja njega trejdovati
Aleks2001
pre oko 3 sata
Lamela da trejduju nosioca ekipe zanimljivo
Dramaturg89
pre oko 3 sata
Nelogičan potez. Jedino ako žuljaju finansije.




.jpg.webp)



