Komentari na vest

Penjaroja: Imali smo dosta problema, moramo bolje

Goran Jovic

pre oko 1 mesec

Мора боље, само напред! ⚫⚪
p

pujaduba20

pre oko 1 mesec

Napred Partizan!

crvene beretke

pre oko 1 mesec

ajmo po aba bree
G

Gostivoj

pre oko 1 mesec

Voli Penjaroju više nego kevu svoju!

Ilija

pre oko 1 mesec

Ma dobiće Partizan i to 20 razlike

Tubic

pre oko 1 mesec

Идемо по титулу Ђоане!!!💪💪💪⚫️⚪️🖤🤍