Komentari na vest
Poruka Budućnosti ABA ligi: Ne putujemo u Dubai
M
Markomili
pre oko 2 meseca
Hmmm sta reci??? Neverovatno
p
pikolo24
pre oko 2 meseca
Pa sto bi i isli
N
Natalii29
pre oko 2 meseca
Ne sumnjam u njih, sve xe to oni nadoknaditi.. zalosno je
ilke1980
pre oko 2 meseca
Naravno i ne treba da se ide pa sta su umislili
jovan1111
pre oko 2 meseca
zasto bi isli kad ce svakako izgubiti
Ivan Selenic
pre oko 2 meseca
prpa od dubaija,zato i nece kod njih na domaci teren.

Meda74
pre oko 2 meseca
Naravno nisu ludi da idu tamo.
Goran Radovanovic
pre oko 2 meseca
Bio je i red,do sad su se oni pitali

Dacha90
pre oko 2 meseca
ako je onako dogovor to je to
rosa100
pre oko 2 meseca
tako i treba dosta oni postavljaju uslove
v
vukasin2015ks
pre oko 2 meseca
I ne treba da idu,ionako sezone nisu regularne zbog izraelskih timova i dubaija..
Vaskon
pre oko 2 meseca
Korektno saopštenje. Neka rešavaju ovi sto su zakuvali!
G
Gost Zeljko
pre oko 2 meseca
Dubai direktno u finale.
K
KacaKM
pre oko 2 meseca
tako i treba,kakvi emirati
M
Marko206
pre oko 2 meseca
Potpuno su u pravu, hteli su da igraju kod nas, neka onda dodju.
T
Tvrle
pre oko 2 meseca
I ne treba da idu. Besmisleno takmičenje, a još gluplje da klubovi iz regiona idu na toliki put. Ako baš hoće, nek Dubai igra u Evropi.
B
Bogoljub Gagic
pre oko 2 meseca
20:0 za Dubai idemo dalje.
Sele Fejzic
pre oko 2 meseca
Dubai sa zelenim stolom da
S
Sofronije Jr.
pre oko 2 meseca
Jedina ispravna odluka. KKB ima kičmu, sad ćemo da vidimo ima li je rukovodstvo lige
M
MVPČAČAK
pre oko 2 meseca
Apsolutno se slažem sa Podgoričanima.
Z
Zadnji u EL
pre oko 2 meseca
Kako je na Top 20 mestu u EL ove sezone,jel ladno?
@
@zadnji
pre oko 1 mesec
da nije mozda asvel
Predo8
pre oko 2 meseca
Sasvim korektan zahtev, što bi putovali tamo
G
Golst
pre oko 2 meseca
To je regionalna a ne interkontinentralna liga
m
maloKoncentracije
pre oko 2 meseca
Samo nek Budućnost izdrži po ovom pitanju.
0
026
pre oko 2 meseca
Ako si počeo plej of u Sarajevu kao domaćin završi ga u Sarajevu a ne ovo svakako je Dubai bolji od Budućnosti i sa domaćim terenom u Zetri....

milosbosut
pre oko 2 meseca
Onda nek se pobeda prepise Dubaiu za zelenim stolom
B
Boteje
pre oko 2 meseca
Dubaji i svi arapi redom.
B
Bobby Donchich
pre oko 2 meseca
Podržavam 💯!!! Dosta više Arapa, Izraelaca….nisam ni malo ljubitelj Rusa, ali vratite onda i njih. Jednako “nije opasno” kao na Bliskom Istoku.


_(1)_(1).jpg.webp)





