
Real potpisao otkaz Perasoviću: Nema tima, nema ni posla
Vreme čitanja: 1min | pet. 20.12.19. | 13:13
Baskonija traži novog šefa
Slobodno radno mesto na klupi evroligaša. Velimir Perasović je posle poraza od Reala sa 20 poena razlike dobio otkaz u Baskoniji i moraće da potraži novi kub.
Razumljiva odluka španskog kluba s obzirom na to da je u poslednjih pet mečeva Baskonija savladala Crvenu zvezdu, dok je preostala četiri izgubila sa minimum 20 poena razlike. Protiv Reala je to bilo baš loše. Napad potpuno manit, za tri su pogodili samo četiri od čak 26 šuteva, meč završili sa svega četiri asistencije. A ni odbrana ništa bolja. Makabi, Panatinaikos, Efes, svi su oni Baskoniji ubacivali više od 100 poena.
Izabrane vesti
Uprava je izgubila strpljenje i oterala hrvatskog stručnjaka uz protokolarne izraze zahvalnosti za posvećenost i profesionalizam.
Ekipu će u nedeljnom meču sa Burgosom predvoditi Đozep Marija Berosal. Za kasnije – videćemo.
(FOTO: Star Sport)