Komentari na vest

Reprezentacija počela okupljanje: Jokić došao pre svih, novo ime bivši plej Ilinoisa

jovan1111

pre 11 minuta

Dobre igrace zvao...videcemo kako ce se snaci

Slobodan Milojkovic

pre 11 minuta

Svaka cast nikada nisam sumnjao, kad god moze, on ce igrati za svoju zemlju...
T

Težak patos

pre 16 minuta

Najbolji košarkaš planete, hahaha... Neki Finci ga prošlog leta odučili od košarke 😀
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 32 minute

Срећно ! Никако да узмемо то злато на ЕП.
O

Ojha

pre oko 1 sat

Davidovac,Novak,Momirov😂

Rops

pre oko 1 sat

Odlična energija pres start ..
T

Tvrdjava

pre oko 1 sat

U basketu koliko smo losi u zadnjih par godina ,uzas,da se uradi reforma u kss

tokisa92

pre oko 1 sat

Mozda se desi da i oni osvoje nesto, ali tesko
Z

Zzt

pre oko 1 sat

Top je sto se jokic odzavo
А

Ац0

pre oko 1 sat

Битна је свака утакмица. Турска се 99% пласирала, остала су два места за која конкуришемо ми, Италија и Литванија. Швајцарску и Босну добијамо готово извесно, а онда за месец дана да добијемо Литванију и Италију. Били бисмо на СП , један од фаворита ако сви буду играли.
C

Cuculj

pre oko 1 sat

Vratite stari sajt. Ovo novo je bez veze, non stop me prebaci na drugi članak(koji je ispod) kada stisnem opciju komentari. Šta znači ovo hwdno ispid drugog. Veoma loše, ne znam da li drugi imaju isti problem.

Scaloneta

pre 30 minuta

I to što kažeš a i ovaj okvir kad udjem na SP 2026 sve crno kao da sam ušao na sajt umrlice. Kapiram da je logo prvenstva na crnoj pozadini, ali nisu baš i oni sa mozzarta morali tako da upropaste.

Sasa Maksimovic

pre oko 1 sat

valjda ce najzad da osvoje nesto sa ovim momcima

Sale Milosavljevic

pre oko 2 sata

Jokić je najbolji igral svih vremena.

Valentina Kolar

pre oko 2 sata

Samo kad je on stigao😮‍💨
S

Saguenay

pre oko 2 sata

Zašto Jokić liĉno ne pozove Milana Momčilovića da doɗe u srpsku reprezentaciju. Taj momak je već oformljen igrač srpskih korena. Kakav Petrović postiẓ̌e 1 poen po utakmici.
E

E

pre oko 2 sata

Drago mi je sto se Jokic odazvao...idemoo
6

626262

pre oko 2 sata

Kako mislite Ristic kapiten?

Nadja17

pre oko 2 sata

pokazuje ozbiljnost i posvecenost reprezentaciji bez obzira na sve obaveze koje ima
J

Janaćko

pre oko 2 sata

Ne dipr, koje obaveze ima, završio sezonu u aprilu.

Bojan76

pre oko 2 sata

Lepo je videti da je Jokic dosao medju prvima, jer takve stvari uvek salju dobru poruku ostatku ekipe
M

Mujagic

pre oko 2 sata

Koliko ovakve aure i pametnih glava fali npr. fudbalskoj reprezentaciji..bravo momci, samo jako, da zgazimo ove dve naredne tekme…Podrska Alimpiju!
b

bbgarko

pre oko 2 sata

Samo napred momci, da pobedite ,uzmite pobedu
H

Herakke

pre oko 2 sata

Sta je sa Markovicem iz Mege, Djulovicem, Kusturicom, Topicem Bogdanom? Jel Guduric tu? Jel ima jios neko mladji da je mogao biti tu da se krene sa podmladjivanjem?
s

sale brat

pre oko 2 sata

Markovic i Djulovic su u Americi trenutno, gurovic je povreedjen , kusturica sa repkom U-17 na zavrsnim pripremama sledi svetsko prvenstvo
j

jzg

pre oko 3 sata

ajde konacno nesto da se osvoji sa Jokicem
d

dada82

pre oko 3 sata

Doncic dosao u Beograd, pokupite i njega
J

Jacika123

pre oko 3 sata

samo jako momci💪💪💪💪

Zoran Jeremic

pre oko 3 sata

Samo da se plasiramo posle ve sve biti lakse
D

Djani85

pre oko 3 sata

Bravo Jokara legendo, ajde momci, vi ste naša dika i ponos!
m

miki.mocart

pre oko 3 sata

Mislim da u Alimpijevicu dobijamo pravog trenera za buducnost Reprezentacije... dokazuje se godinama...

Vladimirmali

pre oko 3 sata

Valjda ce jokic ove godine postici nesto
K

KONKRETNO

pre oko 3 sata

Ne zanima me dok ne vidim promene na vrhu KSS.
b

bojebos

pre oko 2 sata

Jesi glup prijatelju. Ovo je kao oni sto su navijali protiv reprezentacije zbog Slobe.

Aleksandar Krezic

pre oko 3 sata

Надам се да ће подићи ниво игре од претходног европског првенства.
b

bojanboskovic

pre oko 3 sata

Došao Jokic. Kreće loženje na max.
p

polako...

pre oko 3 sata

To loženje čim igra Jokić nam se nije pokazalo kao preterano pametno prethodnih godina

Aleksandar Velickovic

pre oko 3 sata

Dobar trener i dobra ekipa.
B

Bilosta1

pre oko 3 sata

Odvratan termin za igru. Fiba genijalci.
b

bojebos

pre oko 3 sata

Dobro je da Jokic igra za reprezentaciju naravno, ali da li stvarno njega mora da cimaju za Svajcarsku i Bosnu?

Dramaturg89

pre oko 3 sata

Jokara brat najjaci! Koliko je zavoleo repku i atmosferu vezano za to neverovatno. Još Bogi i to je to!
g

gostja

pre oko 1 sat

u košarci smo uvek imali dobru ekipu i dobru atmosferu osim jednom kad nam je bio selektor zna se vec ko