Komentari na vest
Šek misli da je smešan: Poslao poruku Jokiću na "srpskom" (VIDEO)
6
6.75
pre 2 meseca
Onil cirkuzant najobičniji. Ajde što nekad neosnovano kritikuje, nego što je vodio hajku na Gobera, koji kroz ovu seriju dokazuje zašto je cenjen u NBA krugovima (defanzivno pre svega)
l
laki100
pre 2 meseca
Ovo je klasična NBA šala među igračima
j
jelenal19
pre 2 meseca
Srpski mu sigurno nije lako išao.
v
vanjaaa03
pre 2 meseca
Humor ili provokacija, Jokic je pravi profesionalac.
a
aleksss99
pre 2 meseca
Sek voli da provocira, Jokic ostaje smiren
s
sale01323
pre 2 meseca
Mora da mu je bilo čudno videti poruku
d
dacika75
pre 2 meseca
Jokic je dobio poruku, ali verujem da se smejao.
Ivan Tokai
pre 2 meseca
Sek stvarno misli da je smešan, ali nije.

Dakara
pre 2 meseca
Nauči bajo nešto na srpskom pa kad kažeš neka to ima smisla i neko značenje. Ovo mi zvuči kao jezik iz neke afričke države odakle je dotičnom i poreklo.
K
Kimber
pre 2 meseca
Rezon autora teksta u rangu nekog petnaestogodisnjaka.
Nemanja Milijanovic
pre 2 meseca
Čovek je komičar, ovo nije bila ideja vređanja Srbije, nego dizanje rejtinga sebi
D
DjolePartizan12
pre 2 meseca
Evo, baš smo se uvredili. Laprda tamo nešto za pare.
B
Blagoje123b
pre 2 meseca
Smesno, bas smesno. Jedno hteo drugo uradio.
m
majster
pre 2 meseca
Ovde je stvarno ispao smesan...
Dajana09
pre 2 meseca
Ili hvali ili kudi alu tu je Jokic
B
Babajaro
pre 2 meseca
Koliko smo postali osetljivi covece. A mi kada pricamo izmisljen kineski i francuski sve je ok. Nemoj samo sa nama i nasim jezikom niko da se sali, plakacemo.
T
Televizor
pre 2 meseca
Sprdamo Azijate, crnce, cigane,.., ali ne daj Boze nas neko da sprda, momentalo se to karakterise kao uvreda srpskom narodu.
nebeknesa2018@gmail.com
pre 2 meseca
Sekil bas igracina bio,sada rejting televiziji podize.

VW87
pre 2 meseca
Onil je jedan od 3 najbolja centra ikada.....moze mu se i tako....
S
Sedlar92
pre 2 meseca
sek je bog bogova
M
Miki9595
pre 2 meseca
Sek mi malo ide na zivce.
Ivan Andrejic
pre 2 meseca
O nil je legenda
R
Rodman93
pre 2 meseca
Samo "gori" od Šeka koji nije duhovit, ali ga boli briga za to ste vi koji se na ovo vrijeđate. Pravite od ničega priču kako nije u redu, bla bla. Čovjek se zeza, kod njih je sve šou, kome se ne sviđa, gledaš aba, aba 2 i super sve.
rajko vidic
pre 2 meseca
Koda bitno dal voli nekoga ili n3voli
Z
Zokili
pre 2 meseca
Shekil ponekad na silu želi da ispadne smešan i da skrene pažnju na sebe, idi čoveče kući uživaj malo u životu opusti se ,ne moraš svuda da se pojavljujes i da se mesas u sve
Goran Jovic
pre 2 meseca
Ono je više zvučalo na neki španski
O
Olle87
pre 2 meseca
Ne treba ga uzimati za ozbiljno jer to mu je posao - da bude u centru paznje.
Милош Гроздановић
pre 2 meseca
Šeki je jedan veliki brat
djomla1774
pre 2 meseca
Ma Saki je legenda
c
cv
pre 2 meseca
šeki je car nikada niko neve imati tako jakog centra
U
Uncledrew
pre 2 meseca
Auuuuu zgadiste nam se s ovog Jokica . Kao da je bog
Furtula
pre 2 meseca
sek istu pricu fura sa svakim vec 5 godina unazad
Batina1
pre 2 meseca
Previše kokaina moj Šek.
marko.kum
pre 2 meseca
Izgleda da je i ovaj prs'o








