Komentari na vest

Šek misli da je smešan: Poslao poruku Jokiću na "srpskom" (VIDEO)

6

6.75

pre 2 meseca

Onil cirkuzant najobičniji. Ajde što nekad neosnovano kritikuje, nego što je vodio hajku na Gobera, koji kroz ovu seriju dokazuje zašto je cenjen u NBA krugovima (defanzivno pre svega)
l

laki100

pre 2 meseca

Ovo je klasična NBA šala među igračima
j

jelenal19

pre 2 meseca

Srpski mu sigurno nije lako išao.
v

vanjaaa03

pre 2 meseca

Humor ili provokacija, Jokic je pravi profesionalac.
a

aleksss99

pre 2 meseca

Sek voli da provocira, Jokic ostaje smiren
s

sale01323

pre 2 meseca

Mora da mu je bilo čudno videti poruku
d

dacika75

pre 2 meseca

Jokic je dobio poruku, ali verujem da se smejao.

Ivan Tokai

pre 2 meseca

Sek stvarno misli da je smešan, ali nije.

Dakara

pre 2 meseca

Nauči bajo nešto na srpskom pa kad kažeš neka to ima smisla i neko značenje. Ovo mi zvuči kao jezik iz neke afričke države odakle je dotičnom i poreklo.
K

Kimber

pre 2 meseca

Rezon autora teksta u rangu nekog petnaestogodisnjaka.

Nemanja Milijanovic

pre 2 meseca

Čovek je komičar, ovo nije bila ideja vređanja Srbije, nego dizanje rejtinga sebi
D

DjolePartizan12

pre 2 meseca

Evo, baš smo se uvredili. Laprda tamo nešto za pare.
B

Blagoje123b

pre 2 meseca

Smesno, bas smesno. Jedno hteo drugo uradio.
m

majster

pre 2 meseca

Ovde je stvarno ispao smesan...

Dajana09

pre 2 meseca

Ili hvali ili kudi alu tu je Jokic
B

Babajaro

pre 2 meseca

Koliko smo postali osetljivi covece. A mi kada pricamo izmisljen kineski i francuski sve je ok. Nemoj samo sa nama i nasim jezikom niko da se sali, plakacemo.
T

Televizor

pre 2 meseca

Sprdamo Azijate, crnce, cigane,.., ali ne daj Boze nas neko da sprda, momentalo se to karakterise kao uvreda srpskom narodu.

nebeknesa2018@gmail.com

pre 2 meseca

Sekil bas igracina bio,sada rejting televiziji podize.

VW87

pre 2 meseca

Onil je jedan od 3 najbolja centra ikada.....moze mu se i tako....
S

Sedlar92

pre 2 meseca

sek je bog bogova
M

Miki9595

pre 2 meseca

Sek mi malo ide na zivce.

Ivan Andrejic

pre 2 meseca

O nil je legenda
R

Rodman93

pre 2 meseca

Samo "gori" od Šeka koji nije duhovit, ali ga boli briga za to ste vi koji se na ovo vrijeđate. Pravite od ničega priču kako nije u redu, bla bla. Čovjek se zeza, kod njih je sve šou, kome se ne sviđa, gledaš aba, aba 2 i super sve.

rajko vidic

pre 2 meseca

Koda bitno dal voli nekoga ili n3voli
Z

Zokili

pre 2 meseca

Shekil ponekad na silu želi da ispadne smešan i da skrene pažnju na sebe, idi čoveče kući uživaj malo u životu opusti se ,ne moraš svuda da se pojavljujes i da se mesas u sve

Goran Jovic

pre 2 meseca

Ono je više zvučalo na neki španski
O

Olle87

pre 2 meseca

Ne treba ga uzimati za ozbiljno jer to mu je posao - da bude u centru paznje.

Милош Гроздановић

pre 2 meseca

Šeki je jedan veliki brat

djomla1774

pre 2 meseca

Ma Saki je legenda
c

cv

pre 2 meseca

šeki je car nikada niko neve imati tako jakog centra
U

Uncledrew

pre 2 meseca

Auuuuu zgadiste nam se s ovog Jokica . Kao da je bog

Furtula

pre 2 meseca

sek istu pricu fura sa svakim vec 5 godina unazad

Batina1

pre 2 meseca

Previše kokaina moj Šek.

marko.kum

pre 2 meseca

Izgleda da je i ovaj prs'o