Komentari na vest

Siksersi ponovo oslabljeni, Embid hitno operisan

Darko Vostic

pre 2 meseca

Bravo

Brutal92

pre 2 meseca

Брз опоравак му желим

Zivot je igra

pre 2 meseca

maler ga bije
I

Ivanab00

pre 2 meseca

Bice sve kako treba brz oporavak
P

Predikat

pre 2 meseca

koliko malerozan lik, covek od stakla

jaca966

pre 2 meseca

ovaj covek nije odigrao 6 utakmice za dve godine
Z

Zera666

pre 2 meseca

Bravo
N

Niki1

pre 2 meseca

kod nas bi rekli folira
V

Veljko9

pre 2 meseca

Meni je najvece cudo kako je Vembanjama zdrav sa 225cm... Pa sa tom visinom ja stvarno nisam ocekivao da ce moci da igra ovoliko... iako ne igra bas oko 40min vec 30 ali i dalje vrlo impresivno da se jos nije povredio teze

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Grešiš. Staklenac
И

И

pre 2 meseca

Mislim da nije problem visina kod Vembajame, vec gradja za tu visinu, prirodna gradja. Imali smo Jao Minga koji je znao da odigra 80+ utakmica bez povrede, ali on je prirodno bio teškaš. Vembajama ne deluje kao neko ko je trebao biti toliko visok, već neko ko je to postao zbog nekog žešćeg poremećaja hormona. Njemu su roditelji normalne visine, oba roditelja. Deluje kao momak koji je prirodno trebao imati 180cm i 70kg i nešto se tu dogodilo u telu. Pa je pitanje da li će ono izdržati sve ovo. Svakako oni rade vrlo pametno sa njim, ali slažem se da je teška lutrija.

Dikaprio Leonardo

pre 2 meseca

Kosarka kosarka

Miloš Savić

pre 2 meseca

Jel će skoro u Dence

Ikebana

pre 2 meseca

kasno je njemu za zalet

Dakara

pre 2 meseca

Brz oporavak Joel !!!!!