Komentari na vest
Siksersi ponovo oslabljeni, Embid hitno operisan
Darko Vostic
pre 2 meseca
Bravo
Brutal92
pre 2 meseca
Брз опоравак му желим
Zivot je igra
pre 2 meseca
maler ga bije
I
Ivanab00
pre 2 meseca
Bice sve kako treba brz oporavak
P
Predikat
pre 2 meseca
koliko malerozan lik, covek od stakla
jaca966
pre 2 meseca
ovaj covek nije odigrao 6 utakmice za dve godine
Z
Zera666
pre 2 meseca
Bravo
N
Niki1
pre 2 meseca
kod nas bi rekli folira
V
Veljko9
pre 2 meseca
Meni je najvece cudo kako je Vembanjama zdrav sa 225cm... Pa sa tom visinom ja stvarno nisam ocekivao da ce moci da igra ovoliko... iako ne igra bas oko 40min vec 30 ali i dalje vrlo impresivno da se jos nije povredio teze
Marko Pavlovic
pre 2 meseca
Grešiš. Staklenac
И
И
pre 2 meseca
Mislim da nije problem visina kod Vembajame, vec gradja za tu visinu, prirodna gradja. Imali smo Jao Minga koji je znao da odigra 80+ utakmica bez povrede, ali on je prirodno bio teškaš. Vembajama ne deluje kao neko ko je trebao biti toliko visok, već neko ko je to postao zbog nekog žešćeg poremećaja hormona. Njemu su roditelji normalne visine, oba roditelja. Deluje kao momak koji je prirodno trebao imati 180cm i 70kg i nešto se tu dogodilo u telu. Pa je pitanje da li će ono izdržati sve ovo. Svakako oni rade vrlo pametno sa njim, ali slažem se da je teška lutrija.
Dikaprio Leonardo
pre 2 meseca
Kosarka kosarka
Miloš Savić
pre 2 meseca
Jel će skoro u Dence
Ikebana
pre 2 meseca
kasno je njemu za zalet

Dakara
pre 2 meseca
Brz oporavak Joel !!!!!








