Komentari na vest

Tejtum i Braun režirali brejk u Klivlendu

H

HakeemTheDream

pre oko 2 godine

Тејтум са ужасним процентима шута у серији са Кливлендом (41% из игре и 22% за три) слични проценти као и ј серији са Мајамијем док Џејлен Браун има доста боље проценте. Моје мишљење је са Тејтум никада неће достићи ниво суперстара, невезано за овогодишњи плејоф, него генерално говорим. Да је добар играч, јесте, али тај искорак неће направити. Спортски поздрав!

Marko Pavlovic

pre oko 2 godine

Boston - Njujork Denver-Oklahoma Finale Denver - Njujork
@

@@@@

pre oko 2 godine

Normalno.
L

Lukabanja94

pre oko 2 godine

Pa ovako nije ni u pozorištu... strašno