""
""

Teror zvezdaša u Litvaniji!

Vreme čitanja: 1min | sre. 27.07.16. | 20:19

Andrija Kaluđerović postigao het- trik, pogodio i Mbođ za pobedu Žalgirisa – 4:1

U Evropi nisu imali sreće. Ispali su u poslednjem minutu dvomeča protiv Astane, ali Žalgiris predvođen, srpskom auditorijumu, poznatim igračima Andrijom Kaluđerovićem Mamaduom Mbođom grabi ka tituli u Litvaniji.

Tim iz Viljnusa je večeras demolirao slabašnu Lietavu (4:0), a glavna uloga bila je poverena bivšim zvezdašima Kaluđeroviću i Mbođu. Iskusni napadač je nastavio teror u litvaskom prvenstvu. Posle Utenisa spakovao je tri gola i večerašnjem rivalu. On je postigao gol u 8.minutu, a zatim oplemenio učinak preciznim hicima u 27. i 51.minutu... Četvrti gol bio je delo Mamadua Mbođa.

Kaluđerović igra u fantastičnoj formi. Na četiri meča u litvanskom prvenstvu postigao je sedam golova.

Žalgiris se ovom pobedom vratio na čelo litvanskog prvenstva.