Komentari na vest

Velika čast: Rajaković trener na Ol star utakmici

j

joksii

pre 5 meseci

Kakav uspeh za naseg coveka, nema sta skidam kapu, ovo nije sigurno bez razloga, covek je od totalnih autsajdera napravio ekipu za plej of, nadam se da ce daleko dogurati u Americi, veliki rispekt za ovog coveka
С

Страхиња Чачак

pre 5 meseci

Мислим да се о овом човеку мало пише, обзиром какве се све теме провлаче кроз наше портале константно. Човек је главни тренер једног НБА клуба, добио поверење после слабе сезоне и оправадао исто, али да, у Србији си ништа ако немаш титулу.
S

StariZvezdas

pre 5 meseci

Nisam toliko za basket ali samo da vam kazem Rajakovic ide u istoj crkvi ka ja u Mississauga bravo Delija.
D

DARAGoN

pre 5 meseci

Bravo Darko potpuno zasluženo

Marko Kolasinac

pre 5 meseci

Apsolutno zasluzeno, bravo Rajak, sa Reptorsima bar do finala Istoka da doguras.