Komentari na vest

Vlade, Peđa i čuveni Kingsi: Sistem za sva vremena

J

Joco 16

pre 8 dana

Sećam se onog promašenog horoga Vlade Divca na kraju 5. ili 6. utakmice. Da je upala u koš uzeli bi Lejkerse. Pozdrav.
d

dokile

pre 8 dana

Strasan tim,steta sto nisu osvojili titulu...
I

Ivan8888888888

pre 8 dana

Mnogo bolja kosarka se igrala tad u odnosu na danas

marcinkovicd@gmail.com

pre 8 dana

Odlicna ekipa bila

Stojan Bušatović

pre 8 dana

Šteta za ovu generaciju što nije osvojila prsten
z

zulu

pre 8 dana

čekale se utakmice ,nije se spavalo,dobra vremena

Kristina Krstovic

pre 8 dana

Rik Adelman je zamenio Džeka Remzija na klupi Portlanda....cela ekipa je vrhunska....

Kristina Krstovic

pre 8 dana

Jedna od jacih ekipa.... Dosta nas je zbog takve ekipe pratila NBA....
Z

Zera666

pre 8 dana

Kad se setim,kakva je to ekipa bila

srecko Janjic

pre 8 dana

sutra lopta, pa basket, fudbal, , samo da se igra do mraka (i po mraku )...

90Jelena

pre 8 dana

Rik je bio dobar trener pocivaj u miru
n

nenadaleksandra

pre 8 dana

Mnogo gotivna ekipa bila

Ivica Doya Gašić

pre 8 dana

Sećam se te ekipe i tekmi protiv Lejlersa u plejofovima! Drugo neko vreme...
M

Maree20000

pre 8 dana

fenomenalna ekipa
i

icapopara75

pre 8 dana

Brate, tada se ostajalo do kasno da se gleda NBA. A sutra lopta, pa basket, fudbal, , samo da se igra do mraka (i po mraku ).

Petar Kesic

pre 8 dana

to je ekipa zbog koje sam poceo da gledam nba
I

Ipswich

pre 8 dana

Ma dobro. Mora nešto da se radi u upravi. Eto, radi se, Došao jeTeo u novoj ulozi, pa ovaj trener, biće poneka razmena igrača... Ljudi, shvatite na vreme! Treba nam dva sigurna trojkaša (naši ili strani nije važno), treba nam dve "zveri" na centru i dva brza pleja. Onda i moja baba može da ih "trenira". Bez toga ovaj Španac ništa neće uraditi.
P

Pa ja

pre 8 dana

Trenercina. Da je on imao Kobija Brajanta guzio bi Lejkerse. Realno bez ogromnih super starova u Kingsima pravio sjajne rezultate

almamladenovic@gmail.com

pre 8 dana

Odlična ekipa...

mlade016@gmail.com

pre 8 dana

Džejson Vilijams je bio bolji od Bibija. Pratio se Sakramento , nisu uspeli , bili su tako blizu.
S

See

pre 8 dana

Nije bolji nikako. Bio je virtouz u nekim momentima, ali on nije imao više od 6 poena u proseku.

Kristina Janjic

pre 8 dana

smetao evro igrac koji ne zaostaje ni po cemu za nba igracima, jednostavno nije bilo u modi.

Vlada81pfc

pre 8 dana

Bilo je uzivanje gledati utakmice kingsa to su bile epske borbe sa la lejkersima
D

Daki1984

pre 8 dana

Mnogo dobra ekipa
K

Kalabasas

pre 8 dana

Taj Rik Adelman je glavni krivac sto nisu uzeli bar dva prstena,ni jedna akcija za pedju,on je sipao trojke iz driblinga ,kontakta,i bek dor sa divcem to je sve. Dao loptu u ruke divljem vilijamsu i naduvanom weberu koji sutne poludistancu bez savesti ,ocajan kouc,sto je radio on kingsima sad potomak radi denveru ,razbija ih. Oterao drazena iz portlanda ,jer mu je smetao evro igrac koji ne zaostaje ni po cemu za nba igracima, jednostavno nije bilo u modi.

Sloba

pre 8 dana

bila je to odlicna ekipa

Marko Kolasinac

pre 8 dana

Divac, Veber, Stojakovic, Kristi, Bibi plus "Bela Cokolada" Dzejson Vilijams, Skot Polard, Bobi Dzekson, Hidajet Turkoglu, steta sto nisu osvojili bar 1 titulu.

Uskekruske

pre 8 dana

Mnogo dobra ekipa

karabasil1985@gmail.com

pre 8 dana

Najjača ekipa,pratio sam ih godinama,gledao utakmice,ne samo u plej of. Stojaković je bio igračina,vrhunski šuter, i imao je sve.