Komentari na vest
Vlade, Peđa i čuveni Kingsi: Sistem za sva vremena
J
Joco 16
pre 8 dana
Sećam se onog promašenog horoga Vlade Divca na kraju 5. ili 6. utakmice. Da je upala u koš uzeli bi Lejkerse. Pozdrav.
d
dokile
pre 8 dana
Strasan tim,steta sto nisu osvojili titulu...
I
Ivan8888888888
pre 8 dana
Mnogo bolja kosarka se igrala tad u odnosu na danas
marcinkovicd@gmail.com
pre 8 dana
Odlicna ekipa bila
Stojan Bušatović
pre 8 dana
Šteta za ovu generaciju što nije osvojila prsten
z
zulu
pre 8 dana
čekale se utakmice ,nije se spavalo,dobra vremena
Kristina Krstovic
pre 8 dana
Rik Adelman je zamenio Džeka Remzija na klupi Portlanda....cela ekipa je vrhunska....
Kristina Krstovic
pre 8 dana
Jedna od jacih ekipa.... Dosta nas je zbog takve ekipe pratila NBA....
Z
Zera666
pre 8 dana
Kad se setim,kakva je to ekipa bila
srecko Janjic
pre 8 dana
sutra lopta, pa basket, fudbal, , samo da se igra do mraka (i po mraku )...
90Jelena
pre 8 dana
Rik je bio dobar trener pocivaj u miru
n
nenadaleksandra
pre 8 dana
Mnogo gotivna ekipa bila

Ivica Doya Gašić
pre 8 dana
Sećam se te ekipe i tekmi protiv Lejlersa u plejofovima! Drugo neko vreme...
M
Maree20000
pre 8 dana
fenomenalna ekipa
i
icapopara75
pre 8 dana
Brate, tada se ostajalo do kasno da se gleda NBA.
A sutra lopta, pa basket, fudbal, , samo da se igra do mraka (i po mraku ).
Petar Kesic
pre 8 dana
to je ekipa zbog koje sam poceo da gledam nba
I
Ipswich
pre 8 dana
Ma dobro. Mora nešto da se radi u upravi. Eto, radi se, Došao jeTeo u novoj ulozi, pa ovaj trener, biće poneka razmena igrača... Ljudi, shvatite na vreme! Treba nam dva sigurna trojkaša (naši ili strani nije važno), treba nam dve "zveri" na centru i dva brza pleja. Onda i moja baba može da ih "trenira". Bez toga ovaj Španac ništa neće uraditi.
P
Pa ja
pre 8 dana
Trenercina. Da je on imao Kobija Brajanta guzio bi Lejkerse. Realno bez ogromnih super starova u Kingsima pravio sjajne rezultate
almamladenovic@gmail.com
pre 8 dana
Odlična ekipa...
mlade016@gmail.com
pre 8 dana
Džejson Vilijams je bio bolji od Bibija. Pratio se Sakramento , nisu uspeli , bili su tako blizu.
S
See
pre 8 dana
Nije bolji nikako. Bio je virtouz u nekim momentima, ali on nije imao više od 6 poena u proseku.
Kristina Janjic
pre 8 dana
smetao evro igrac koji ne zaostaje ni po cemu za nba igracima, jednostavno nije bilo u modi.
Vlada81pfc
pre 8 dana
Bilo je uzivanje gledati utakmice kingsa to su bile epske borbe sa la lejkersima
D
Daki1984
pre 8 dana
Mnogo dobra ekipa
K
Kalabasas
pre 8 dana
Taj Rik Adelman je glavni krivac sto nisu uzeli bar dva prstena,ni jedna akcija za pedju,on je sipao trojke iz driblinga ,kontakta,i bek dor sa divcem to je sve.
Dao loptu u ruke divljem vilijamsu i naduvanom weberu koji sutne poludistancu bez savesti ,ocajan kouc,sto je radio on kingsima sad potomak radi denveru ,razbija ih.
Oterao drazena iz portlanda ,jer mu je smetao evro igrac koji ne zaostaje ni po cemu za nba igracima, jednostavno nije bilo u modi.
Sloba
pre 8 dana
bila je to odlicna ekipa
Marko Kolasinac
pre 8 dana
Divac, Veber, Stojakovic, Kristi, Bibi plus "Bela Cokolada" Dzejson Vilijams, Skot Polard, Bobi Dzekson, Hidajet Turkoglu, steta sto nisu osvojili bar 1 titulu.
Uskekruske
pre 8 dana
Mnogo dobra ekipa
karabasil1985@gmail.com
pre 8 dana
Najjača ekipa,pratio sam ih godinama,gledao utakmice,ne samo u plej of. Stojaković je bio igračina,vrhunski šuter, i imao je sve.








