.jpg.webp)
Zašto Bogdanović ne igra u Klipersima i što to krije Lu?
Vreme čitanja: 2min | sub. 25.10.25. | 12:37
Nejasna situacija oko neigranja kapitena Srbije
Polovičnim učinkom Los Anđeles Klipersi su otvorili novu NBA sezonu, a ni u jednoj od dve utakmice Bogdan Bogdanović nije odigrao ni sekund. Poraz od Jute i trijumf nad Finiskom posmatrao je u opremi, ali na klupi za rezervne igrače.
Bio je to povod za američke novinare da pitaju trenera Tajrona Lua šta se dešava sa kapitenom Srbije. Umesto odgovora, Lu je samo još više umotao priču pod veo nekakve misterije i tajne. Novinar je bio uporan da sazna šta to sprečava Bogdanovića da zaigra, međutim svaki put je dobijao isti odgovor:
"Naša komunikacija".
Izabrane vesti
Isti odgovor trener Klipersa ponudio je više puta, a kada je upitan da li to znači da Bogdanovića neće biti na parketu ni u narednom periodu uzvratio je sa:
"Da".
Pošto se očigledno ne radi o povredi, jer Bogdanović ne bi bio u sastavu da ima nekakav problem, novinar je potom pitao Lua kako je srpski kapiten reagovao na odluku da ne igra, odgovorio je:
"Odlično".
Do kraja konferencije za novinare nekadašnji košarkaš Lejkersa je samo poručio da Bogdanović treba da ostane spreman, jer će doći i njegov trenutak. Kada, to još niko ne zna.
Bogdanović jeste imao problem sa povredama, Evrobasket je završio već u grupnoj fazi zbog problema sa zadnjom ložom, da bi se po povratku u tim Klipersa tokom priprema posle dva minuta požalio na povredu leđa zbog koje je napustio parket. Pred start ligaškog dela odigrao je 14 minuta u predsezonskoj pobedi nad Golden Stejtom i od tada je 'zakucan' za klupu.
Naredni meč Klipersi igraju u noći između nedelje i ponedeljka na svom terenu protiv Portlanda.

tagovi
Obaveštavaj me
NBA









.jpg.webp)


.jpg.webp)

.jpg.webp)