Komentari na vest

Crno-beli na pragu pol-pozicije pred plej-of, Zvezda navija za Partizan

p

praseća brigada

pre 2 meseca

danas praseća brigada gostuje u arandjelovcu. samot dobija vranje. visekruna zlocin koji traje.
m

mixica

pre 2 meseca

Zvezdu au unistili perunicic i ostala kompanija oko njega treba da prodju godine i godine da se oporavimo
Z

ZAR NE

pre 2 meseca

Partizanu treba pobeda zbog sebe jer se borimo za prvo mesto pre pocetka PO, (a) zvezdi bi tu bio dovoljan i remi.
r

rukomet ub

pre 2 meseca

Zašto ne pišete o poslatim sudijama koji sude Mačvi!Pogledajte drugi deo i koje sudije su sudile njihove utakmice.Sramota šta se radi
t

telepresenta

pre 2 meseca

svi znaju za to al niko zaista da pise..
F

Faćko

pre 2 meseca

Cak su i Boricic/Markovic legli na rudu a rekli su da od njih nikad nista biti nece, vidite sta su suduli poslednje 4 utakmice i sve ce vam biti jasno pametnom dosta.

bet366.dx.am

pre 2 meseca

Počeli da veju evrići i u srpskom rukometu.

Branislav Jovanovic

pre 2 meseca

Koliko namestamo i u rukometu nije ni cudo da se jedva i plasiramo na neko veliko takmicenje...
J

Joomla1020

pre 2 meseca

Pošteno do kraja. Duh Partizanštine!
Š

ŠTA SE ČEKA?

pre 2 meseca

Zašto nemamo regionalnu ex Yu ligu u rukometu, kao što je bila SEHA liga i kao što je u košarci ABA?

Zivot je igra

pre 2 meseca

ajmo Zvezdoo ... srećno ..