Komentari na vest

Het-trik mladih Srpkinja, maksimalan učinak u prvoj fazi za pogled ka četvrtfinalu

U

Uncledrew

pre oko 1 sat

Lepa vest sto se omladinskih rezultata tice,lepa

Realno.

pre oko 2 sata

A grupa smesna,ali dobro
A

Aku2244

pre oko 3 sata

koja smo mi velesila kostovic protiv sabalenke na wb novak po titulu ide misa protiv sinera docek u bg vrhunske rukometase u odbojci ligu nacija igramo najvece takmicenje posle oi i sp,danas evroliga objavila 2 kluba i partizan i zvezdu koja igraju sportska velesila
A

Akibg

pre oko 3 sata

Dzaba cim dodje france denmark gotovi smo standardno srpski mentalitet i onda krece pljuvamje navijaca rezultata
N

Nemanjasabac

pre oko 3 sata

Svaka cast devojkama, bar nesto da imamo
A

Aki2244

pre oko 3 sata

Nesto hahaha ma samo basket,odbojka,kosarka,rukomet i sve obe konkurencije ,nole,angelina malo li je za zemlju od 6 m stanovnika?
U

Unique

pre oko 2 sata

Ide napred ide rukomet