Komentari na vest

Isplivala prepiska: Šapić dogovara ligu sa Hrvatima, možda izvise Crnogorci

P

Peca Milic

pre oko 2 meseca

Pa vrvi da hoćeš.
P

Peca Milic

pre oko 2 meseca

Ejj moj sapicuu
M

Markomili

pre oko 2 meseca

Mislim da ovo nije potrebno
D

Djuro17

pre oko 2 meseca

Ne moze na dve stolice,katastrofa
h

hellokcs2

pre oko 2 meseca

Samo menjaju sve.
B

Brundo

pre oko 2 meseca

Pošto Soru nisu po ukusu reprezentativci neka onda on nadje bolje.Eto, prosto i jednostavno.Jedanaest mesta + selektor je slobodno pa neka konkuriše ko hoće.

sile sile

pre oko 2 meseca

Kaka buzga od coveka
D

Drži se šefovog recepta

pre oko 2 meseca

Ma ništa hrvati, daj more sa albanijom to gestapo ponajviše voli...
P

Popce

pre oko 2 meseca

Ovaj čega se dohvati to se raspadne instant
b

bbgarko

pre oko 2 meseca

Ma soro treba da se pomeri ,mraci skroz
S

Srdjan1314

pre oko 2 meseca

Strašan čovek nam vodi vaterpolo savez, I to hoće da nam uniste

branka zarkovic

pre oko 2 meseca

Svi trebaju da bojkutuju,da jedno zauvek izadje politika iz sporta.
T

Tvrdjava

pre oko 2 meseca

Uzmi Hrvate pa neka ti oni igraju u reprezentaciju

Mmrvic

pre oko 2 meseca

Pa zar ovoga i dalje ima ?
i

imali ste izbore i IMAĆETE OPET

pre oko 2 meseca

Podrška vaterpolistima. Mislim da Soro treba podneti ostavku.

Stefan Pavlovic

pre oko 2 meseca

dokle vise mesanje politike u sport..
H

Honduras

pre oko 2 meseca

da bi neko bio gradonacelnik glavnog grada,predsednik kluba a sada i sportskog saveza, prvi i osnovni ulsov je da zivi u tom gradu i toj zemlji.a sapic cak ni taj uslov ne ispunjava.
A

Aca i Aca

pre oko 2 meseca

Ne zaboravite ko je Šapića postavio da se iživljava tako..
D

Daren_g

pre oko 2 meseca

Kad sam mislio da vecih muvatora od tipa covica nema ono iskocii sapic
П

Па...

pre oko 2 meseca

...да ли неко види парадокс? Гробари који су највећи заступници регионалне лиге у кошарци, сада су противници исте такве лиге у ватерполу. Иначе, за ту лигу у кошарци су причали да су били уцењени да је играју.
B

Boka85

pre oko 2 meseca

Kad god se politika meša u sport to nije dobro
П

Па...

pre oko 2 meseca

...увек против сваке регионалне лиге са Хрватима. Треба и АБА да рушимо, а не ово да правимо. Нека игра Партизан, они су југоносталгичари.
Č

Čovkee

pre oko 2 meseca

Ti li si?? Moralne gromade. Titule za Kim!! Evo Kls je baš liga po meri. Veoma zanimljivo i kvalitetno, dođe bliža rodbina..
A

ABA svecki

pre oko 2 meseca

Kada igra Studentski Centar,Krka ili Ilirija ne dodje ni bliža rodbina da ih gleda. Samo snimatelji iz Arene.
J

Jasna12J

pre oko 2 meseca

Sport i politika polemika
E

Eseks

pre oko 2 meseca

Da li neko zna neku oblast drustva koju nisu privatizovali i unistili?!?! Pirane su mala maca za ove
P

Popsi

pre oko 2 meseca

Niko ne mrzi više ovu zemlju od naprednjaka.
@

@

pre oko 2 meseca

A uveravaju te u suprotno, ludilo
M

Mire.111

pre oko 2 meseca

Sapić treba da vodi planetu, kad moze grad, klub i vss
d

dekadent

pre oko 2 meseca

Ovaj Sapic je toliko postao odvratan da je to strasno
r

rešenje

pre oko 2 meseca

Ja sam za regionalnu ex yu ligu s najboljim klubovima iz svih 6 zemalja (koje imaju ozbiljne klubove).
m

milan.gudovic

pre oko 2 meseca

Ne znam da li je istina ili ne ali dokle vise da vucemo "komsiluk" na svojim ledjima? U svim sportovima ih drzimo u zivotu....
@

@

pre oko 2 meseca

ahahahaha, i sta tu ima lose? Tako bi oni nas trebali u fudbalu
p

predrag pedja

pre oko 2 meseca

Sve moze ali bez Novog Beograda koji je istupio iz prosle lige !

ljubisa rajkovic

pre oko 2 meseca

Samo bratstvo i jedinstvo uraaaaaa !!!!!!!!!!! E, moj Srbine, nikad ništa naučiti nećeš...

Urke97

pre oko 2 meseca

Sapicu skloni se više da te ne gledamo molim te

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Небитан је Шарић. Подршка за ширу лигу.

nebeknesa2018@gmail.com

pre oko 2 meseca

Sve kontra i protiv igraca. Najbolji igraci ne pruzaju ruku sada se i povukli. Znaci katastrofa.

Batina1

pre oko 2 meseca

Čim Šapić nešto organizuje to je osuđeno na propast.

Djordje Tasic_google_2

pre oko 2 meseca

gangula brate, pa nemoj tako
S

Spasovski92

pre oko 2 meseca

Sram da te bude .

Stojan Bušatović

pre oko 2 meseca

Vidi se početak kraja

Benny Ben

pre oko 2 meseca

Pa Šapić je svuda, jos malo da ga postavimo za predsednika države! Napred Šapke 🙂
d

dadagaga

pre oko 2 meseca

Naravno da je i on umesao prste

Ivan Selenic

pre oko 2 meseca

bolje da napravimo regionslnu ligu sa madjarima
S

Spasovski92

pre oko 2 meseca

Sapic posle kraja karijere ne zna sta radi
d

diego

pre oko 2 meseca

zna. zna on sta radi... c c c

Nemanja Milijanovic

pre oko 2 meseca

I više nego evidentno da on vodi savez, Ikodinović odma rekao ono što svi znamo.

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Drzi se sporta...
M

Misasbc

pre oko 2 meseca

Ovo je sport , a ti si vr caci
c

chicalozzi

pre oko 2 meseca

Cirkus je sada i u vaterpolu.. gde sve nece uci
g

gost bg

pre oko 2 meseca

jadno je mijesati uvijek sport i politiku....!
S

Saut

pre oko 2 meseca

Gurbetska posla
L

Lepa tvoja gde si osnovan

pre oko 2 meseca

uzmi lopatu, kopaj i ne izlazi...

Meda74

pre oko 2 meseca

Očigledno način da se uzmu pare mala je plata za gradonačelnika!

Sijanda Ksulu

pre oko 2 meseca

Znaci pita se za sve
t

to je ta

pre oko 2 meseca

Beogradska manguparija sa Delijama iz Knina kojima viri putovnica iz džepa...
П

Па...

pre oko 2 meseca

...мангупарија је против свих регионалних лига, за разлику од гробара.
M

Marko206

pre oko 2 meseca

Sve ako na tako nesto ne pristanu madjari.

Danilo0907

pre oko 2 meseca

Kad budu išli preko. Tako da pitanje, pored vaterpola, šta znaš još da radiš? Vođenje grada se ne računa, to ne znaš videli smo. U stvari, nema zime, mlad, jak, taman za građevinu.

Magicniradnicki

pre oko 2 meseca

Ćacilend! Magični Radnički🦾🏅🟤⚪🔴
D

Djani85

pre oko 2 meseca

On je nezvanični predsednik! Cirkus Kolorado se nastavlja
M

Mile led

pre oko 2 meseca

Pa kako sada ovo, zar nisu delije gadljive na hrvate.. Izgleda da ce i ovog puta plakati zajedno, samo ovog puta ne za drugom Titom vec za prvom usnom Srbije.
D

Driver 8

pre oko 2 meseca

Gangula za Titoslaviju...

Dušan Petrović

pre oko 2 meseca

verujemo u tebe sapicu!

Nebojsa Nikolic

pre oko 2 meseca

Jel ima jos nesto da sapic zna da vodi jel moze da vidi mesnu zajednicu

Aleksandar Osmanovic

pre oko 2 meseca

Kad te nece politika drzi se sporta

Nadica Stefanovic

pre oko 2 meseca

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

Vajta66

pre oko 2 meseca

Ajmo sapicu! Verujemo u tebe!
G

Gost 17

pre oko 2 meseca

Udovičić nekad ministar sporta, Gangula gradonačelnik itd. i uradili su NULA za srpski vaterpolo, sramota.
C

Cs

pre oko 2 meseca

Meni je neverovatno da iko u Srbiji, u bilo kojoj sferi, pokušava da gaji neke odnose i saradnje sa šahovničarima. Meni je to van svake pameti. Između nas i njih bih postavio kineski zid. Ne moramo da se mrzimo, ali ni da se volimo ne možemo, svako nek gleda svoje dvorište i to je to. "Latini su stare varalice".
S

Saut

pre oko 2 meseca

Ja isto mislim za navijače zvezde
@

@

pre oko 2 meseca

A ko kaze da se mrzimo? Kako su vama napunili glave au, tragedija po covecanstvo cuti nesto ovakvo u 2026
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre oko 2 meseca

Gangula, šta god ti pričali, sa sobom te povesti neće kad budu išli preko. Tako da pitanje, pored vaterpola, šta znaš još da radiš? Vođenje grada se ne računa, to ne znaš videli smo. U stvari, nema zime, mlad, jak, taman za građevinu.
G

GostLazar

pre oko 2 meseca

Sapicu idi na usivanje rcaa
Z

Zigory

pre oko 2 meseca

Ма шта кажеш, није могуће! Јел стиже и одатле да узима паре?
Н

Неутралац

pre oko 2 meseca

Пре годину дана није било воље, сада је има. Али без Црне Горе одмах? Још Мађари уз то. Али што мање утакмица. Разумем да је ватерполо у хаосу али ово везе са мозгом нема чак и уз ову кризу која је са Сором почела.
D

DDS900

pre oko 2 meseca

Ovo uopste nije losa ideja, ali realizacija ce biti problem.
g

gostvmgn

pre oko 2 meseca

Ko bi rekao....

zuba1982

pre oko 2 meseca

Majka Srbija, nažalost, u svakom sportu, na kraju, politika je ta😔

Mile Đaković

pre oko 2 meseca

Koga boli patka za ovo?
I

Iskrenooo

pre oko 2 meseca

Sram vas bilo, nijedan igrač do daljnjeg ne treba da se odazove u reprezentaciju
s

sapic

pre oko 2 meseca

Caci prezervativ
s

sloba banjica

pre oko 2 meseca

Neverovatno koliko su zli ovi vaterpolisti kad sednu u fotelju. Nijedan covek medju njima, sve sami licni interesi j novac i niko od njih nije zaradio novac u vaterpolu vec u politici. Lako je to sve proveriti.

Nikola Veljković

pre oko 2 meseca

To je već odavno poznato svima

Amir Tuzlic

pre oko 2 meseca

Ništa čudno mora da je u pitanju opet neka kombinacija sa lovom.
D

Dzonela

pre oko 2 meseca

Samo mojne Gangula..