Komentari na vest

Kikinda ispala, Železničar – Kolubara u baražu

4

40x20

pre oko 2 meseca

Jedan od najboljih trenera u Srpskom rukometu Milos Simic trener Rk Indjije!
S

Sportic

pre oko 2 meseca

Bila bi velika sramota da je ispala Indjija! Momci da su bili na okupu od 1. kola sad bi napadali Arkus ligu.
R

Rukomet

pre oko 2 meseca

Ko li dobija sutra u Backoj Palanci ? 🤣
F

Faćko

pre oko 2 meseca

Zavrseno sve veceras gledaj malo tabelu, sutra jedino praseca brigada ima korist da se dobro najedu pre i posle utakmice ps takva je praksa valjda, utakmica revijalnog karaktera sutra.

Mersija Mujezinovic

pre oko 2 meseca

Realno Partizan i Vojvodina su najaci
ć

ćArkus

pre oko 2 meseca

visekruna je kikindu jos u avgustu izbacio iz lige
N

Natalii29

pre oko 2 meseca

RK Partizan i RK Vojvodina boriće se za титулу u ARKUS ligi, dok je RK Kikinda i zvanično ispala iz elitnog ranga. O opstanku će odlučivati duel RK Radnički Kragujevac i Kikinde, jer samo pobeda Kragujevčanima garantuje izbegavanje plej-auta i opstanak u ligi.
H

Hamlet

pre oko 2 meseca

E sada da vidimo ko je pošten, ko nepošten. Kikinda - Radnički. Za obraz, za čast...ili...
P

Pelegri

pre oko 2 meseca

Pustice Kikinda Kg, iz inata Sufi, da bi Šamot igrao baraz. Zbog one krađe u AR
H

Hamlet

pre oko 2 meseca

Nemu tu inata. Ko se više isprsi u €. Samo lova, čist biznis