Komentari na vest

Magija ostala u Brazilu: Odbojkašima Srbije samo set protiv Japana

pika557

pre oko 1 sat

9i esalon ozbiljnih sportova
A

Aki2244

pre oko 2 sata

Losi smo nemamo brzinu ni u jednom sportu vise ni kvalitet vrhunski lako je dobijati bugare koji su slucajno igrali finale sp raspalu argentinu i belgiju protiv brazila se videlo gde smo a sad ce i posle japana ne postojimo nigde vise cim to nasi prihvate bice lakse u ovo tuznoj zemlji

Popokatlpetl

pre oko 2 sata

Jel moguce da su Japanci ovoliko jaki
Š

Štogod

pre oko 2 sata

Da, ugrani su dugo je ekipa u manje vise istom sastavu na okupu, plus individualno imaju kvalitet popriličan.
B

Brundo

pre oko 3 sata

Ništa strašno.Japan ima baš dobru reprezentaciju.Već su pobedili Poljsku i Sloveniju.Sledeći meč igramo protiv Kube.Taj meč mora da se dobije sa 3-0.
B

BG011

pre oko 2 sata

Uzeli su momci jedan set, nije ni to malo.