Komentari na vest

Svi za Niš - Milosavljev: Srce, borba i publika su naši aduti

B

Bilosta1

pre oko 1 mesec

Konacno smo zaigrali moderan rukomet. Bice i rezultata.
U

Uncledrew

pre oko 2 meseca

Pun cair i idemo po +5 minimum

loobgo30

pre oko 2 meseca

Ajmo, da bude pun Cair i idemo do pobede

Dajana09

pre oko 2 meseca

Car će goreti 15 maja
I

Ivi

pre oko 2 meseca

Ajmo banda grobare nas pokazi ko je najbolji golman na planeti
S

Slava222

pre oko 2 meseca

pobeda je sigurnA!!!
V

Vladava

pre oko 2 meseca

Idemo svi, Nis!!!
M

Marko2333

pre oko 2 meseca

ajmo svi za Nisss
P

PAOKara

pre oko 2 meseca

Kad je tvrdo daj Nis,a posle ce opet za Beograd.
Z

Zarad istine

pre oko 2 meseca

Od 2020 nisu igrali u nisu , sad opet ,i svaka cast , nis je najbolji izbor i najludja publika , bice dozivljaj

Nummer1

pre oko 2 meseca

Bilo bi lepo da dodje što više navijača
K

Kung8989

pre oko 2 meseca

Idemo na jako važnu pobedu u Nišu
S

Suzy91

pre oko 2 meseca

Mora biti pobeda u Nišu
R

Rajkav

pre oko 2 meseca

Mora pobeda u Nišu
S

Stefistef1

pre oko 2 meseca

Samo pobeda dolazi u obzir
N

Nislije vole srbiju

pre oko 2 meseca

Kec i nisu 100 %
S

Sale055

pre oko 2 meseca

Biće težak meč ali očekujem pobedu