Komentari na vest

Englezi strahuju, Ris Džejms ponovo povređen

F

Fanste933

pre 20 minuta

mozda bi i trebao zbog okolnosti

jbozic11@gmail.com

pre 23 minute

sujeta je to sta reci
N

Natalii29

pre oko 1 sat

pa nije za zezanje, pogotovo takve stvari
S

Ser Aleks

pre oko 1 sat

Najgori igrač u Engleskoj.
P

Peki30

pre oko 1 sat

Zeznuo i Nejmara! I povede ga Tuhel na SP, pored tolikih drugih koje je imao... e moj Tuhel
D

Depay

pre oko 1 sat

Svako ko iole prati Premijer ligu, zna da Ris Dzejms nema teorije da u kratkom vremenskom roku odigra 8 utakmica u nizu..

Jovan Mitrović

pre oko 1 sat

ovaj momak nije spojio 2 meseca fudbala poslednjih 5 godina... igraće skoro sigurno Kvansa desnog beka... to je u Liverpulu vrlo koreknto obavljao pod prinudom, a igra u Leveru desnog stopera u formaciji sa tri pozadi...
.

.,.,.,.,.,.

pre oko 1 sat

Reci da je ovaj od stakla bila bi uvreda za staklo
S

SilvioB

pre oko 1 sat

Šećerno staklo.