Komentari na vest

Alkarasa nema, Sineru klecaju kolena, tu je Novak!

Petar Lukić

pre oko 2 sata

Djoković osvaja Wimbldon ovo je ta godina!

MisoK

pre oko 2 sata

CANNE Nema vise slanih igraca. Slab ulaz u mec ili mala povreda moze zestoko uzdrmati i najboljeg igraca i izbaciti ga sa turnira.
j

jzg

pre oko 3 sata

bas slab muski tenis ove godine

Aleksandar Virijevic

pre oko 3 sata

I iskreno očekujem Novaka barem u polufinalu, osvajao je ovo mnogo puta i zna kako se dolazi do kraja.