""

Neka se spremi Unikaha: Lokomotiva preslišala i Volgograd

Vreme čitanja: 1min | ned. 27.03.16. | 17:28

Rendolf i Džening očitali lekciju slabašnom protivniku

Mala kriza rezultata odavno je iza Lokomotive, sada tim iz Krasnodara preslišava redom. Posle trijumfa nad Kalevom, te ubedljivim izdanjem protiv Crvene zvezde, ekipa Jorgosa Barcokasa razbila je i Volgograd rezultatom 81:63, i sada spremno čeka duel sa Unikahom u Evroligi u četvrtak.

Domaći sastav je do kraja prve četvrtine imao dvocifrenu prednost, a do poluvremena i velikih 15 poena prednosti, da bi u nastavku utakmice razlika konstantno rasla. U takvim okolnostima dobro se pokazao Entoni Rendolf sa 18 poena, po četiri skoka i ukradene lopte, ali i osam iznuđenih faulova, dok je Met Džening imao 16 poena i pet skokova.

Kod gostiju Džeri Džeferson je skupio 14 poen i po četiri skoka i izgubljene lopte, dok je Vasili Zavorujev dodao 11 poena i četiri uhvaćene lopte.

(FOTO: MN Press)