"Čarli Ostin"

Agonija Vile se nastavlja: Policajac Ostin pohapsio goste iz Birmingema! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 27.10.14. | 22:49

Četvrtni uzastopni poraz Aston Vile

Čarli OstinPolicajci uhapsili posrnulu Vilu! Kvins Park Rendžersi pobedili su Aston Vilu kod kuće sa 2:0 i tako došli do izuzetno važne pobede kojom su se izdigli sa dna tabele nanevši gostima četvrti uzastopni poraz u Premijer ligi.

KPR je bolje otvorio utakmicu i već u 17. minutu dolazi do vođstva nakon sjajnog šuta Čarlija Ostina sa dvadesetak metara posle dodavanja Bobija Zamore.

U drugom delu igre inicijativu su imali gosti iz Birmingema koji su veći deo vremena imali loptu u nogama, ali njihovi napadi nisu bili dovoljno konkretni. Domaći su to umeli da kazne i u 69. minutu stvari po Aston Vilu postaju još gore nakon novog pogotka Čarlija Ostina koji na taj način izrasta u igrača utakmice. Do kraja duela Vila je imala jednu polušansu, ali golman je Kvins Parka Robert Grin sačuvao svoju mrežu i osigurao pobedu svom timu.

KPR je ostvario drugu pobedu u šampionatu i sada sa sedam bodova zauzima 19. poziciju na tabeli, dok klub iz Birmingema ima 10 bodova i nalazi se na 15 mestu.