""
""

Ako nećeš ti, daću ga ja sam! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 01.03.15. | 18:15

Domaćin je u 28. minutu treći put došao do vođstva i to na prilično komičan način, pošto je udarac Feliksa Krosa desni bek gostiju Vijerinja nespretno sproveo u sopstvenu mrežu, iako je lopta išla van okvira gola

Neverovatan meč u Bremenu! Na utakmici između domaćeg Verdera i Volfsburga rezultat već posle 28 minuta igre glasio je 3:2! Domaćin je u tom trenutku treći put došao do vođstva i to na prilično komičan način, pošto je udarac Feliksa Krosa desni bek gostiju Vijerinja nespretno sproveo u sopstvenu mrežu, iako je lopta išla van okvira gola.

Verder je do prvog gola doša preko Januzovića u devetom minutu, ali je samo minut kasnije izjednačio Kaliđuri. Već u 16. minutu Di Santo je ponovo obradovao domaću publiku, ali je dva minuta kasnije bilo 2:2 zahvaljujući pogotku Arnolda.

(FOTO: Screen shot)