""
""

Aksentijeviću, ti li si? Bivši fudbaler Partizana postigao gol karijere (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 27.10.15. | 22:53

Srpski fudbaleri večeras su bili raspoloženi za igru u utakmicama 13. kola belgijskog šampionata, iako njihove ekipe nisu to materijalizovale pobedama. Ipak, bez ikakve sumnje, Belgija će narednih dana brujati o onome što je uradio Nikola Aksentijević u remiju Muskrona sa gostujućim Vesterloom – 2:2.

Nekadašnji fudbaler Partizana i OFK Beograda u 35. minutu poslao je sa 30 metara pravi projektil pod prečku golmana gostiju i doneo izjednačenje “Muskronovićima“ u čijem sastavu su u drugom poluvremenu bili i Filip Marković i Marko Šćepović.

Sličan pogodak, ali ipak sa nešto manje udaljenosti Aksentijević je postigao u dresu Partizana na gostovanju užičkoj Slobodi u avgustu 2011. godine.

Veoma dobru partiju pružio je i bivši fudbaler Spartaka, Crvene zvezde i Radničkog iz Kragujevca, Marko Mirić koji je postigao gol za Lokeren, doduše u porazu od aktuelnog šampiona Genta - 2:1.

Srpski fudbaler je protivničku mrežu zatresao u 65. minutu, kada poslao po burek protivničkog defanzivca. To je, međutim, bilo dovoljno samo da se ublaži poraz od Genta u čijem sastavu je do 86. minuta bio Stefan Mitrović.