""
""

Antaliji ne pomažu ni Eto, ni Dijara - Ahisar stvarno cilja Evropu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 30.10.15. | 19:17

Ahisar ne odustaje od borbe za Evropu, čak i ako se sa druge strane nalazi as kao što je Samjuel Eto. Ekipa Ahisara je na svom terenu savladala Antaliju sa 2:1 u utakmici 10. kola turske Superlige.

Domaćin je nastavio odličnu seriju rezultata, ovo mu je bila peta pobeda u poslednjih šest utakmica, računajući i kup Turske.

Pobednika je odlučio brazilski defanzivac Duglao dva minuta pre kraja utakmice. Antaliji nije pomoglo ni to što je novi pogodak postigao Samjuel Eto.

Doduše, nije mu bilo baš tako teško jer je pogodio iz penala, a prethodno je fauliran bivši napadač Partizana Lamin Dijara.

Strelac prvog pogotka za domaću ekipu bio je nekadašnji premijerligaški igrač Ugo Rodalega u 30. minutu. Ekipi Antalije ovo je bio drugi uzastopni prvenstveni neuspeh.

U drugoj utakmici popodnevnog termina, Konja je na svom terenu odigrala bez golova protiv Genčlerbirligija za koji je od 73. minuta igrao Nemanja Tomić.