""
""

Bačka pala u 88. minut, Metalac korak bliže opstanku, Novi Pazar i Borac nižem rangu

Vreme čitanja: 1min | ned. 23.04.17. | 19:10

Ekipa Nenada Vanića u finišu stigla do važnih bodova - 2:1

Tri velika boda Metalca u Gornjem Milanovcu protiv Bačke, ali i finiš pun preznojavanja za domaće igrače i navijače. Ekipa Nenada Vanića do pobede je stigla zahvaljujući pogotku Branislava Tomića u 88. minutu, čime se izjednačila na deobi petog mesta plej-auta sa današnjim rivalom, ali i pobegla na četiri boda udaljenosti od sedmoplasiranog Novog Pazara – 2:1 (1:0).

U trenutku kada je Miloš Mijić pogodio sa bele tačke u 38. minutu delovalo je kao da će domaćin znatno lakšej doći do željenog plena, ali mu je mnogo problema donelo izjednačenje Damira Čekovića u 71. minutu. A onda, taman kada je izgledalo da bi Bačka mogla do velikog boda, koji bi silno obradovao i Pazarce i Čačane, mrežu gostiju je pogodio Tomić.

Pet kola pre kraja deluje da su stvari počele da se kristališu na samom dnu tabele, ali ima još dovoljno bodova u opticaju da bi se situacija iskomplikovala.