""
""

Bešiktaš ima amove, vidi samo titulu! Osmanli preskočen dvokorakom (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 16.01.17. | 18:58

Crno-beli iz Istanbula slavili s 2:0 i sada su drugi sa bodom manje od lidera Bašakšehira

Beškitaš se ozbiljno ustremio ka tituli. Za sada mu pogled kvati Bašakšehir koji je prvi na tabeli, ali su se crno-beli iz Istabula trijumfom u gostima protiv neugodnog Osmanlija od 2:0 za korak približili konačnom cilju.

Najzaslužniji za ovaj rezultat bio je Brazilac Taliska koji u Bešiktašu igra na pozajmici iz Benfike. On je odlično iskoristio šansu u 20. minutu i preciznim hicem levom nogom pogodio je gol golmana Karcermarske koji je bio nemoćan.

Taj gol presekao je domaćina koji do kraja nije uspeo da se vrati u igru, a treba istaći i da je meč odigran po hladnom vremenu i teškom terenu. U nadoknadi vremena pogodio je i Čenk Tosun.

Srpski reprezentativac Duško Tošić igrao je svih 90 minuta, a od prvog minuta igrao je i Rajan Babel koji je zamenjen u 69. minutu.

Bešiktaš sa ova tri boda ide na drugu poziciju na tabeli i ima 38 bodova na kontu, dok je Bašakšehir prvi sa 39 osvojenih bodova.