""

Braga je ozbiljna sila: Stoiljković pakovao, Hasan pogađao! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 24.01.16. | 21:07

Ekipa sa zapada Portugala deklasirala Rio Ave – 5:1

On pogađa! On asistira! On šutira! Nije nekadašnji član Čukaričkog Nikola Stoiljković postigao večeras gol za Bragu, ali je autorskim delima potpisao stradanje Rio Avea – 5:1.

Braga je definitivno ozbiljna sila. Možda ne može da stane na crtu Benfiki ili Porto, ali je za ostale rivale tim sa zapada Portugala ozbiljan takmac. A kako da ne bude kada u špicu ima ozbiljan tandem Hasan – Stoiljković.

Srpski internacionalac je kumovao prvog golu Brage, pošto je posle njegovog šuta reagovao Hasan i pogodio mrežu gostiju. Već u 17.minutu opet je na sceni Stoiljković. Ovog puta je posle centaršuta sa leve strane spustio loptu glavom, a Hasanu je ostao lakši deo posla.

Odrađivao je tokom celog meča Nikola Stoiljković one nevidljive napadačke poslove koje znaju da impresioniraju svakog trenera. Zaradio je žuti karton, a prilikom izlaska sa terena nagrađen je aplauzom.

Rio Ave je u 47.minutu izjednačio, ali bilo je to sve od gostiju. Za kreaviju su bili zaduženi fudbaleri Brage koji su do kraja meča petardirali nedoraslog rivala.