"Arfild (levo) propustio šansu da bude heroj utakmice"

Četiri minuta zabave, ostatak (mahom) dosadan: Arfild upropastio Barnli, bod je realnost...

Vreme čitanja: 2min | ned. 22.11.15. | 16:09

Brajton se izvukao...

Arfild (levo) propustio šansu da bude heroj utakmice

Četiri minuta zabave, dva gola, a onda mahom dosada do samog kraja. Fudbaleri Barnlija i Brajtona podelili su plen u utakmici gde je konačni rezultat postavljen praktično tek posle uvodnih nekoliko minuta susrteta - 1:1.

Gosti su već posle nepunih 60 sekundi stigli do pogotka posle odlične akcije koju je dovršio Bobi Zamora. Ipak, igrači Barnlija krenuli su u potpunu ofanzivu i vrlo brzo se isplatilo. Samo nekoliko trenutaka kasnije stameni štoper Gordon Grir skrivio je jedanaesteac posle povlačenja Solija Marča, a precizan sa bele tačke bio je najbolji strelac lige Andre Grej, koji je sa bele tačke postigao svoj 11. pogodak.

Međutim, iako je utakmica mahom bila bez previše dobrih prilika, fudbaleri Barnlija više će žaliti zbog propuštenih prilika, a naročito Skot Arfild, koji je u samom finišu susreta promašio najbolju šansu i priliku da postane heroj susreta.