""
""

Crno-bela kolonija u Ahisaru stala uz bok velikanima! Opet je junak Rodaljega

Vreme čitanja: 1min | ned. 14.02.16. | 15:01

Ahisar slavio na gostovanju Gacijantepu i stigao do trećeg mesta na tabeli – 1:0

Srbin brani, Kolumbijac napada! To je dobitna kombinacija koja je Ahisar promovisala u najveće iznenađenje turskog prvenstva. I to ubedljivo najveće iznenađenje. Tim za koji nastupaju bivši golman Partizana Milan Lukač, kao i Petar Grbić (ušao u igru u 46.minutu), slavio je danas na gostovanju Gacijantepu. Junak meča ponovo je bio Kolumbijac Rodaljega koji je u 61.minutu utišao pun stadion domaćin navijača.

Bio je to samo nastavak Ahisarove bajke koja odavno traje. Bila je ovo četvrta pobeda gostiju, a poslednjih put u prvenstvu tim Milana Lukača je poražen 16.januara.Trenutno je Ahisar na trećem mestu prvenstva Turske iza Fenera i Bešitaša, a ispred Galatsaraja.

U drugom meču popodnevnog programa Sivas je bio bolji od Rizea (2:1).