"Bubakar Sanogo"

CVAJTA: Sanogo se poigrao sa Paderbornom, Minhen uhvatio poslednji voz za pobedu!

Vreme čitanja: 2min | ned. 28.07.13. | 17:21

Keln ni u drugoj utakmici ove sezone nije uspeo da ostvari – 1:1

Bubakar SanogoPosle poraza na startu sezone, igrači Kotbusa odlučili su da se navijačima oduže trijumfom nad Paderbornom na svom terenu. A to su uradili na najbolji mogući način – tri pogotka Bubakara Sanoga i ukupno četiri pogotka za prvih 40 minuta igre!

Reprezentativac Obale Slonovače probio je led već u 4. minutu, da bi već u 8. Bitrof uvećao prednost na 2:0. Samo tri minuta kasnije bilo je 3:0, strelac, naravno, Sanogo, a isti čovek je u 38. minutu postavio konačnih 4:0.

Sreća po Paderborn što su se igrači Kotbusa posle tog 38. minuta umirili i nisu bili previše zainteresovani za još neki gol, inače bi to mogao biti pravi potop.

Minhen 1860 je u 91. minutu stigao do sva tri boda u susretu sa Frankfurtom, zahvaljujući pogotku Stopelkampa. A krenulo je loše po domaćina. Štoper Kaj Belou u 53. minutu smestio je loptu u sopstvenu mrežu i tako najavio tesnu borbu do kraja susreta. Međutim, samo dva minuta kasnije Bendžamin Laut je anulirao grešku svog saigrača, pa su Lavovi imali dovoljno vremena da ostvare prvu pobedu.

Međutim, kao što smo već napisali, trijumf je stigao u poslednjim trenucima susreta. Ali, pobeda je pobeda, to je ono najbitnije.