""

Dan remija u Čempionšipu, Derbi i Hadersfild se sapleli... Konačno KPR!

Vreme čitanja: 2min | sub. 31.12.16. | 18:22

Pet utakmica - četiri nerešena ishoda i pobeda Kvins Park Rendžersa...

Evo ga i Kvins Park Rendžers! Šest uzastopnih poraza, uz samo jedan postignut gol pretrpeo je nekadašnji član Premijer lige iz Londona, ali konačno je i posrnula „banda“ Ijana Holoveja pronašla mušteriju po meri. I to Vulverhempton - 2:1.

Posle 45 minuta dosade, uključila se grejalica na stadionu Molino, pa je usledila prava, muška bitka za tri boda. Ali, Vukovi su ostali bez plena. Jer, prvo je Idrisa Sila načeo domaćina golom u 53. minutu, s tim što Vulvsima nije pomogao ni Edvardsov hitac osam minuta kasnije.

Jer, kada se najviše lomilo, Vulverhemptonu je ponestalo koncentracije, pa je to Šolek u 87. minutu kaznio velikog protivnika i uzeo mu bod iz ruke.

Interesantno, u ostale četiri utakmice viđeno je isto toliko nerešenih ishoda. Derbi i Vigan odigrali su nerešeno i tu je slađi bod izvukao gost, dok je i Hadersfild prekinuo seriju od četiri trijumfa remijem protiv još jednog davljenika - Blekburna. Bilo je 1:1.

I to u završnici za infarkt. Jer, gosti su u 81. minutu poveli protiv Grejema, da bi u trećem minutu nadoknade Vels učinio ono što ceo tim nije u 19 udaraca za 90 minuta fudbala.