""

Debi iz snova: Mulić skinuo prokletstvo Muskronovog napada! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 23.01.16. | 22:30

Ekipa sa čak četiri srpska internacionalca izvukla bod u 89. minutu - 1:1

Nije išlo četiri puna meča i do 89. minuta petog, ali je onda prokletskvo Muskronovog napada skinuo Fejsal Mulić i to na debiju u ekipi Glena de Beka. Domaćem timu taj pogodak bio je dovoljan da osvoji jedan bod u meču sa Lokerenom, ali i prekine katastrofalan niz poraza koji traje još od 12. decebra - 1:1 (0:0).

Ništa ponovo nije išlo u navali, koju su od početka meča predvodili Marko Šćepović i Filip Marković, koji su zamenjeni u 57. minutu, a umesto njih na teren ušli Mulić i Anis Badri, koji su zajedno učestvovali u osvajanju vrednog boda svog tima.

Pored pomenutih srpskih internacionalaca, na desnom boku u odbrani Muskrona našao se i Nikola Aksentijević, dok je u vezi Lokerena ponovo tokom svih 90 minuta bilo mesta za vrlo dobrog Marka Mirića.