FCSB progledao sa igračem više

Vreme čitanja: 1min | ned. 02.12.18. | 21:27

Tim iz Bukurešta se mučio, ali na kraju slavio protiv Gaz Metana – 2:1

Bilo je mučenja, čak i teških trenutaka, ali je FCSB nastavio da prati lidera iz Kluža. Ekipa Bogdana Planića stigla je do još jedne pobede, pošto je kao domaćin bila bolja od Gaz Metana – 2:1.

Kako je krenulo, činilo se da će gosti napraviti malo iznenađenje. U uvodnoj fazi meča promašili su dve izgledne prilike. FCSB se mučio, ali je progledao posle crvenog kartona Rumuna Ivanova u 37. minutu.

Vrlo brzo gosti iz Bukurešta su izveli brzu akciju, koju je poluvolej udarcem rešio Man. Gosti su definitivno radili u korist svoje štete na ovom meču. Posle crvenog kartona samoubili su se još jednim detaljem. Nepotrebnim faulom za jedanesterac koji je Tanase početkom drugog poluvremena pretvorio u vođstvo od 2:0.

Neizvesno je doneo Karlos Fortes. Drhtali su navijači tima iz Bukurešta do kraja. Imao je GAZ Metan dobru šansu u zaostavnom vremenu. Ipak, sreća je bila saveznik domaćina.

RUMUNIJA 1 - 17. KOLO:

KSMS Jaši - Sepsi 1:1 (1:1)