Golčina Lukovića, Voždovac posle vatrometa bolji od Japanaca

Vreme čitanja: 1min | pon. 04.02.19. | 15:19

Zmajevi savladali člana Džej lige – 4:3

Voždovac u odličnoj formi dočekuje nastavak sezone u Superligi.  Posle Leha Zmajevi su u vrlo interesnatnom meču savladali člana Džej lige, ekipu Šonan Belmarea sa 4:3.

Zanimljivo je da je Voždovac furiozno počeo meč sa timom iz Azije. Posle samo pola sata igre srpski tim je u Antaliji imao prednost od 3:0. Mrežu Šonana prvi je pogodio Duronjić, a potom je na scenu stupio fudbaler Votforda na pozajmici na Dušanovcu Filip Stuparević. Za 20 minuta postigao je dva gola i činilo se doneo kapitalnu prednost.

Ipak, Japanci se nisu predavali. Koristili su greške Voždovčana i sredinom drugog poluvremena izjednačili rezultat.

Trenutak odluke dogodio se u 90. minutu meča, kada je Andrija Luković majstorski izveo slobodan udarac sa preko 25 metara i postigao prelep gol za konačnih 4:3.