""
""

Gabulov raširio Krila iznad Dagestana i pokvario Lazićev debi za Anži (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 19.07.15. | 22:02

Dojučerašnji rivali iz ruske druge lige odigrali zanimljiv meč na stadionu Anžija u Kaspijsku, Krila Sovjetov slavila sa 1:0, a Nigerijac Haruna promašio više dobrih prilika za domaćina

Prvo, pa muško. Fudbaleri ekipe Krila Sovjetov vratili su se u rusku Premijer ligu posle godinu dana potucanja po drugoligaškim terenima i upisali su pobedu na premijeri. I to ne bilo kakvu, već na gostovanju Anžiju dojučerašnjem rivalu iz druge lige.

Jedini pogodak na stadionu u Kaspijsku postigao je vezista Georgij Gabulov u 51. minutu, kada se najbolje snašao posle kornera i gužve u kaznenom prostoru.

Bivši štoper Crvene zvezde Darko Lazić debitovao je večeras za ekipu iz Mahačkale. Srpski fudbaler odigrao je svih 90 minuta, ali zbog poraza sigurno neće baš po najlepšem pamtiti prvi meč u dresu ruske ekipe.

Uzalud su bili svi pokušaji domaće ekipe da u završnici utakmice dođe makar do boda, a nekoliko dobrih prilika za to imao je Lukman Haruna, pozajmljeni igrač kijevskog Dinama.