""

I Rio Ave došao Bragi glave

Vreme čitanja: 1min | ned. 03.11.13. | 22:47

Iznenađenje na Munisipalu posle evrogola Tarantinija, Žil Visente nastavio sjajnu seriju

Nastavlja se Bragina crna serija! Prošlogdišnji učesnik Lige šampiona se nalazi u očajnoj formi o čemu svedoči i večeranji minimalan poraz na njihovom Munisipalu od slabašnog Rio Avea. Bragi je ovo bio četvrti uzastopni poraz u prvenstvu i sada su pali  na devetu poziciju na tabeli.

Pobedu Rio Aveu je doneo vezista Tarantini evrgolom u 58. minutu. Portugalac je natrčao na loptu na nekih tridesetak metara od gola Brage i punom snagom raspalio po njoj. Golman Brage nije imao nikakve šanse da zaustavi projektil Tarantinija...

Za razliku od Brage, Žil Visente igra sezone iz snova. Zabeležili su i treći uzastopni trijumf, a nova žrtva je bila Vitorija iz Gimaraeša. Sve je rešio gol veterana Cezara Peišota iz 31. minuta.

Eštoril igra po sistemu toplo-hladno. Danas su sa 0:2 poraženi od Vitorije iz Setubala.