"Idrisu (desno)"

Idrisu se povampirio i odveo Đavole na drugo mesto, Rise dva u mrežu za prvu radost Kelna!

Vreme čitanja: 1min | sub. 17.08.13. | 14:52

Kamerunski napadač iz redova Kajzerslauterna takođe je bio dvostruki strelac u pobedi nad AUE rezultatom 2:1

Idrisu (desno)Gde je stao prošle sezone, Mamadu Idrisu je nastavio i u ovoj sezoni! Definitivno najbolji igrač Kajzerslauterna je do sada već postigao dva pogotka, a u susretu sa AUE upisao se još dva puta u listu strelaca i doneo Đavolima drugo mesto na tabeli – 2:1.

Iskusni Kamerunac je prvi gol na meču postigao u 29. minutu sa bele tačke, da bi posle izjednačujuće pogotka Kočera u 59. minutu, samo 120 sekundi kasnije doneo novu prednost svom timu i nova tri boda u sezoni.

Baš kao što je Idrisu bio heroj Kajzerslauterna, tako je 23-godišnji vezista Marsel Rise usrećio navijače Kelna! Nemački internacionalac bio je dvostruki strelac u susretu sa Sandhauzenom i svom klubu doneo prvi trijumf u novoj sezoni. Rise je golove postigao 55. i 78. minutu, čime je Keln došao do četvrte pozicije, dok je Sandhauzen na 16. poziciji sa samo dva boda.