""
""

Jokanov horor u derbiju zapadnog Londona: Fulamu malo i dva penala, kad su oba promašena!

Vreme čitanja: 2min | sub. 01.10.16. | 16:00

Kvins Park Rendžers iskoristio neverovatne promašaje domaćeg tima na Krejven Kotidžu i osvojio tri vredna boda - 1:2

Malo je reći da Slaviši Jokanoviću nikako da krene u ovoj sezoni na klupi Fulama. Njegov tim je doživeo poraz u derbiju zapadnog Londona od Kvins Park Rendžersa, iako su mu dosuđena čak dva jedanaestrca, od čega drugi u 95. minutu, ali su oba promašena. Na kraju Fulam - KPR 1:2 (0:1).

Domaćin nije mogao da zamisli bolji početak utakmice, dosuđen mu je jedanaesterac već u šestom minutu, ali ga Tom Kerni nije pretvorio u pogodak. Nakon toga je sve krenulo naopako po Jokanovićev tim. Konor Vašington je u 20. minutu iskoristio pravovremeno dodavanje Pavela Všoleka, pa je Kvins Park Rendžers u pravom trenutku stigao do vođstva.

Sreća je domaći tim pogledala na početku drugog poluvremena, kada je Tim Rim poravnjao rezultat, ali nakon toga nije došlo do očekivanog preokreta, iako je bilo nekoliko odličnih prilika za to. Ipak, sve je tri minuta pre kraja utakmice pokvario Idrisa Sila i postigao pogodak za, ispostaviće se, konačan rezultat meča, iako nije moralo da bude tako.

Fulam je krenuo na sve ili ništa, okvir gola je uzdrman prvo u 90. minutu, a onda ponovo u petom minutu nadokade, kada je Sone Aluko uzdrmao konstrukciju gola gostujućeg tima.