""
""

Kad se fudbal igra u Cvajti, golovi pršte na sve strane: Tri utakmice – 12 golova!

Vreme čitanja: 2min | pet. 22.11.13. | 20:33

Frankfurtu je očigledno prijala reprezentativna pauza, dok je Sandhauzen u vrlo interesantnom meču savladao Paderborn sa 3:2. Bohum je kao gost savladao Bilefeld sa 2:0

Fudbaleri Frankfurta vratili su se kao ponovo rođeni posle reprezentativne pauze! U prvom meču 15. kola Bundeslige 2 izabranici Bena Mohlmana prekinuli su niz od četiri utakmice bez pobede i ostvarili vrlo ubedljivu pobedu nad "fenjerašem" Kotbusom – 4:1.

Iako je posle prvog poluvremena Frankfurt imao svega jedan gol prednosti (Epstajn strelac u 35. minutu), u drugom je viđena prava goleada, koju je započeo Kotbus. Domaćin je preko Afanea stigao do izjednačenja u 61. minutu, a onda su Tešeira u 75, Epstajn u 77. i Kaplani u 93. minutu potpuno uništili protivnika i svom timu doneli vrlo bitna tri boda.

Frankfurt se sada nalazi na devetoj poziciji sa 19 bodova, dok je Kotbus poslednji sa 13.

U susretu Sandhauzena i Paderborna viđena su dva vođstva gostiju, ali i preokret domaćina vredan tri boda.

Paderborn je preko Kačunge u 12. minutu stigao do vođstva, koje je 13 minuta kasnije anulirao Jovanović, a rezultat prvog poluvremena ostao je 1:1.

Već na startu drugog dela igre, tačnije u 48. minutu Meha ponovo dovodi goste u vođstvo, ali su Ulm i Adler u samo dva minuta (72, 74) potpuno slomili otpor rivala, doneli preokret i pobedu.

Sandhauzen se trenutno nalazi na poziciji broj osam sa 20 bodova, dok je Paderborn 11. sa dva boda manje.