""

Kad Vukovi postanu jaganjci: Hadžijev Vitorul osramotio Dinamo u Bukureštu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 02.11.15. | 21:43

Ovo je ekipi koju zasad maestralno sa klupe predvodi legendarni Maradona sa Karpata bila četvrta uzastopna pobeda

Bukureštanski Dinamo baš je pao na niske grane. Večeras su Vukovi ispiali jednu od najcrnjih stranica u istoriji kluba, pošto su na svom terenu izgubili od Vitorula sa 5:1 u poslednjoj utakmici 16. kola rumunske Lige 1.

Ovo je ekipi koju zasad maestralno sa klupe predvodi legendarni Maradona sa Karpata, George Hadži bila četvrta uzastopna pobeda.

Ne može Dinamu da bude opravdanje za ovakav poraz ni činjenica da je od 32. minuta igrao bez isključenog Mihe Mevlje koji je napravio penal.

Dvostruki strelci za Vitorul bili su Adnan Aganović i Vlad Akim, a jednom je mrežu nekada slavnog domaćina zatresao i Florin Tanase i to iz penala.

Jedini gol za ekipu Dinama postigao je Harli-Edi Gnoere u 53. minutu, tada je domaćin došao do izjednačenje i delovalo je da može da spasi ovu utakmicu.

Ipak, malo ko je od navijača Dinama očekivao katastrofalan finiš duela u kojem je njihova ekipa potpuno položila oružje i primila tri gola za sedam minuta.

LIGA 1 – 16. KOLO

Astra Đurđu – U. Krajova 1:0 (0:0)