""

Kakav finiš na Meaci: Napoli dva puta vodio, Inter dva puta stizao! Vidić ponovo častio... (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 19.10.14. | 22:44

Kaljehon dvostruki strelac za klub iz Napulja, spas stizao od Guarina i Ernanesa

Italija nikako ne prija Nemanji Vidiću. Bivši srpski reprezentativac ponovo je častio rivale, posle Palerma, pomogao je i Napoliju da dođe do pogotka, ali na njegovu veliku sreću Inter je u finišu kakav samo Hičkok može da režira uspeo da izjednači i izvuče bod – 2:2.

Neroazuri su ušli u lošu seriju, vezali su i treći meč u prvenstvu bez pobede, dok napuljski klub ne zna za poraz na poslednja četiri meča (dve pobede i dva remija).

Tokom 90 minuta viđena je velika borba na sredini terena, po jedna pogođena stativa i po dva gola na obe strane. Prvo je Ernanes u 39. pogodio stativu, a revanširao mu se Insinje u 50. minutu. Potom je na scenu stupio Vidić. Najpre je mogao da se upiše u listu strelaca u 57. minutu, međutim, njegov udarac glavom otišao je tik iznat prečke Rafaela. Potom je loše intervenisao u 79. minutu, kada je glavom praktično asistirao Kaljehonu, koji takav poklon ne propušta.

Tri minuta kasnije rezervista Guarin u prvom kontaktu sa loptom spasava Vidića novih kritika, međutim, Kaljehon je ponovo zapržio čorbu u 90. minutu. I to nije bilo sve. Ernanes je u prvom minutu sudijske nadoknade vremena izjednačio i ujedno postavio konačnih 2:2.