""

Kakav Rodaljega, junak Ahisara je bivši golman Partizana! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 07.02.16. | 15:55

Milan Lukač fantastičnom intervencijom skinuo sjajan udarac Demiru iz Trabzona

Savaka čast Rodaljegi, bio je golgeterski inspirisan i sposoban da iznudi penal, a potom ga realizuje. Bio je to momentat koji je Ahisaru doneo veliku pobedu nad Trabzonom – 2:1.

Međutim, stisak ruke zaslužio je i nekadašnji čuvar mreže crno-belih Milan Lukač. Srpski internacionalac je pri rezultata 1:1 odbranio već viđen gol. Naime, napadač gostiju Demir je imao čistu situaciju. Šutirao je vrhunski, petom u letu, u stilu Zlatana Ibrahimovića. Svi su loptu videli u golu, ali ne i Milan Lukač. Demonstrirao je vrhunski refleks.

Posle odličnog početka i dva gola u 14.minutu Ahisar i Trabzon su odigrali tvrd meč. Apostrofirali smo već odbranu Lukača, a u 83.minutu Rodaljega je pokazao klasu. Prvo je naterao Daglasa da ga obori, a potom lagano realizovao penal.