""
""

Kako Kođija hapsi Policajce? Vrlo lako (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 18.12.16. | 14:56

Aston Vila stigla do važnih bodova na gostovanju protiv očajnog Kvins Park Rendžersa - 0:1

Teški dani na Loftus Roudu za Ijana Holoveja. Iskusni menadžer, koji je pre nekoliko nedelja preuzeo KPR, upao je u krizu iz koje se izlaz ne nazire, a Policajci tonu sve niže ka dnu Čempionšipa. Za peti vezani poraz Kvins Parka Rendžersa pobrinula se Aston Vila, koja je slavila u Londonu sa 1:0 pogotkom Žonatana Kođije.

Njaskuplji fudbaler u istoriji engleske druge lige sjajno je reagovao na pas Alana Hatona i posle serije lepih finti u 74. minutu doneo važan trijumf ekipi Stiva Brusa koja se posle lošeg starta nalazi na šest bodova od pozicije koja vodi u plej-of. Bio je to deveti pogodak tamnoputog napadača koji još mora mnogo da pogađa kako bi stigao fantastičnog Dvajta Gejla.

Mogao je velikan iz Birmingema i znatno ranije da dođe do pobede, ali je Kođija u 31. minutu promašio udarac sa bele tačke. Istina, sjajno mu je šut pročitao i golman domaćih Smitis, ali se napadač iz Obale Slonovače iskupio u finišu i pokazao da ga neko gore voli. Novi poraz (peti u nizu) gurnuo je KPR ka dnu, pa sada imaju samo tri boda više od Blekburna koji je prvi ispod crte.