""
""

Kakva mina - Santi Mina! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 18.02.16. | 22:08

Mladi golgeter postao prvi igrač u istoriji drugog po kvalitetu evropskog takmičenja koji je učestvovao u pet golova jednog tima

Supertalentovani napadač Valensije Santi Mina ušao je u istoriju Lige Evrope. On je u prvom polufvremenu utakmice 1/16 finala sa Rapidom iz Beča (5:0) postao prvi igrač u ovom takmičenju koji je učestvovao u pet golova jednog tima. Mina je postigao dva i namestio tri pogotka svog tima u prvih poluvremenu.

Još jedan podatak delujegotovo neverovatno. Bivši igrač Selte, kojeg je Valensija letos otkupila za 10.000.000 evra, u 35. minutu je pored asistencija i golova imao i stopostotan učinak kada su u pitanju pasovi, ali i broj iskorišćenih prilika.

Neverovatan učinak 20-godišnjeg napadača pred kojim je blistava budućnost. Pogledajte kako je sve to izgledalo.

(FOTO: Screen shot)