""

Kavani ušao umesto Ibre i odveo PSŽ u četvrtfinale

Vreme čitanja: 1min | sre. 16.12.15. | 23:10

Prošli i Lion, Marselj, Bordo...

Bez velikih iznenađenja u današnjim utakmicama osmine finala Liga kupa Francuske! Derbi ove faze takmičenja igran je na Parku prinčeva, gde je Pari Sen Žermen dočekao Sent Etjen i slavio rezultatom 1:0. Loran Blan izveo je veoma snažan tim sa sve Ibrahimovićem u startnih 11, ali meč je rešio rezervista Kavani koji je u igru ušao u 62. minutu baš umesto Ibre. Urugvajac je mrežu gostiju zatresao četiri minuta pre kraja susreta...

Marselj se mučio sa Burgom, ali je na kraju slavio sa 3:2. Prošao je i Lion pošto je savladao Tur sa 2:1. Odličio je pogodak Bovea u 85. minutu.

U prvom meču dana Bordo je isprašio Monako (3:0) i to je možda i najveće iznenađenje.

Da podsetimo, juče su prolaz u četvrtfinale obezbedili Lil, Gengan, Lorijan i Tuluz.