""

Leverkuzen je konačno izlečen! Kopačke Branta i Belarabija izgazile Švabe! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 20.03.16. | 17:23

Bajer gotovo rutinski slavio u Štutgartu – 2:0

Leverkuzen je stavio lek na evropsku ranu izazvanu eliminacijom od Viljareala iz Liga Evrope. Leverkuzen je počeo da deluje potentno u ofanzivi što je bilo dovoljno da na Mercedes Areni padne Štutgart – 2:0.

Gotovo rutinska pobeda domaćina kao naznaka izlaska iz male rezultatske krize i tek drugu pobedu u poslednjih šest utakmica. Za Švabe je od prvog minuta igrao reprezentativac Srbije Filip Kostić, ali nije mogao da pomogne u ovom duelu nejakom Štutgartu.

Nije dugo odolevao tim iz grada Mercedesa na svom bunjištu. Dobru kolektivnu akciju kompletnog tima finiširao je Brant nakon odlične asistencije Belarabija. Igrao se 11.minut. Domaćin prosto nije mogao da se odupre tandemu Brant – Balarabi.

Strelac prvog gola u 49.minutu je bio asistent. A Belarabi je imao zadatak da dokrajči ekipu Štutgarta.