""
""

Lokeren “patosirao“ Genk na omiljenom gostovanju (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 30.10.15. | 22:46

Fudbaleri Lokerena u poslednje vreme baš vole da dođu na Kristal arenu goste ekipi Genka. Večeras su to potvrdili pobedom od 2:0 u prvoj utakmici 14. kola belgijskog šampionata.

Ovo je Lokerenu bila treća pobeda na poslednja četiri gostovanja u Genku, a uz to ima i jedan remi.

Već u trećem minutu Evariste Ngolok doneo je prednost Lokerenu, a sve dileme oko pobednika otklonio je Ajanda Patosi lepim golom iz slobodnog udarca u 71. minutu.

Srpski internacionalac i bivši ofanzivni vezista Crvene zvezde Marko Mirić odigrao je svih 90 minuta za pobedničku ekipu.

Lokeren se ovim trijumfom, četvrtim u prvenstvu, polako ali sigurno približava sredini tabele, pa ukoliko nastavim sa dobrim partijama, ni borba za plej-of neće biti daleko.